جام جهانی 2018 اروپا

مسی: آرژانتین مدعی اول قهرمانی جام جهانی نیست

فوتبال ترایب- لیونل مسی، ستاره تیم ملی آرژانتین مدعی شد آلبی سلسته مدعی اول فتح قهرمانی جام جهانی نیست اما آنها برای رسیدن به این رویا همه تلاش خود را انجام خواهند داد. بامداد امروز آلبی سلسته در دیداری دوستانه به مصاف هائیتی رفت و با هت تریک مسی موفق شد با 4 گل این تیم گمنام را مغلوب کند.

لیونل مسی گفت: از رفتار هواداران بسیار خوشحالم زیرا در تمام طول بازی مورد محبت آنها قرار گرفتیم و بر خلاف دفعات قبل به ما توهین نشد و ما نیز به همین دلیل به روسیه می رویم.

جام جهانی رویای ما و کشور ماست و اگرچه ما مدعی قهرمانی در جام جهانی نیستیم اما شرایط خوبی داریم و با تمرینات روز به روز در حال پیشرفت هستیم. آرژانتین بازیکنان باکیفیتی در اختیار دارد و باید قوی تر شویم تا با قدرتی یکسان به مبارزه رقبا برویم.

در جام جهانی منطق وجود ندارد اما ما باید برای پیروزی در بازی اول تلاش کنیم و مهمترین دلیل این است که این اتفاق به ما آرامش ذهنی می دهد. طبق خواسته مردم ما نباید هیچ شکی وجود داشته باشد که آرژانتین همه تلاش خود را خواهد کرد. ما تیم بزرگی هستیم که در هم از لحاظ گروهی و هم از نظر فردی قوی است. ما با یک احتمال زیبا مواجه هستیم و به دنبال آن خواهیم رفت.