انگلیس اسپانیا

ستاره دانمارکی تاتنهام در تیررس رئال مادربد

فوتبال ترایب- رئال مادرید علیرغم در اختیار داشتن ستاره های بزرگ در مرکز میدان، قصد دارد برای جذب کریستن اریکسن هافبک دانمارک تاتنهام اقدام کند.

اگرچه لوکا مودریچ در سال 2012 به عنوان خریدی هوشمندانه توسط مورینیو از تاتنهام راهی برنابئو شد، اما حالا دیگر در سن 32 سالگی طبیعی است که پیشرفتی در سبک بازی وی حاصل نخواهد شد و رئال مادرید کم کم باید به فکر یک جایگزین برای او باشد.

البته مودریچ این فصل نیز یکی از بهترین بازیکنان رئال مادرید بود و بی شک قرار نیست در حال حاضر او جای خود را بازیکن دیگری بدهد اما در دراز مدت بعید است بازیکنانی چون متئو کواچیچ یا دنی سبایوس بتوانند جایگزین این ستاره کروات باشند و ممکن است رئال مادرید به همین دلیل برای جذب کریستن اریکسن، ستاره دانمارکی تاتنهام وارد عمل شود.

اریکسن مورد توجه بارسلونا نیز قرار دارد و دیروز نشریه اسپورت مدعی شد در صورت ناکامی آبی اناری ها در جذب گریزمان، آنها به دنبال ستاره تاتنهام خواهند رفت اما رئال مادرید نیز ممکن است به عنوان پروژه ای بلندمدت روی این هافبک طراح و 26 ساله حساب کند.

اریکسن یک پلی میکر بسیار باکیفیت است و می تواند با انتقال به رئال مادرید تبدیل به یک ستاره جهانی شود. البته تاتنهام به هیچ وجه علاقه ای به از دست دادن ستاره های خود ندارد و حالا که در مسیر پیشرفت قرارگرفته نمی خواهد دوباره بازیکنان اصلی خود را از دست بدهد.

اما اگرچه فلورنتینو پرز با تجربه هایی چون گرت بیل و لوکا مودریچ می داند که جذب بازیکن از تاتنهام چقدر دشوار است، اما ممکن است در تابستان پیش رو برای انتقال این ستاره دانمارکی تلاش کند.