لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس

برانکو: غیبت سید جلال و علیپور در تیم ملی عادی نیست

فوتبال ترایب- برانکو، سرمربی کروات پرسپولیس در مورد بازی دشوار تیمش در لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد و مدعی شد در فوتبال تضمینی برای موفقیت وجود ندارد

بازی با الدحیل: نگرانی هواداران را درک می‌ کنم اما همان طور که گفتم من به تیم خود اعتماد کامل دارم و همه برای آینده هر چه بهتر باشگاه تلاش خواهیم کرد. می ‌دانم که بازی با الدحیل سخت است اما مسئله این است که همه تلاش‌ خود را برای موفقیت در این بازی و تکرار پیروزی های گذشته انجام خواهیم داد.

نباید این موضوع را فراموش کرد که در فوتبال تضمینی برای موفقیت وجود ندارد و حتی تیم‌هایی چون رئال مادرید و منچستریونایتد هم تضمینی برای موفقیت‌ نمی‌دهند.

اطمینان دارم شاگردانم تمام توان خود را به کار خواهند گرفت که قهرمانی‌ را تکرار کنند. درست است که مشکلاتی داریم ولی باید با همین نفرات ادامه دهیم تا بازیکنان جدید در زمستان به جمع ما اضافه شوند. فراموش نکنید پرسپولیس از هر بازیکنی بزرگتر است.

بازی ایران و ترکیه: این بازی را دیدم اما بهتر است در مورد آن از کی ‌روش سوال کنید. فقط یک مسئله وجود دارد و آن هم اینکه به نظرم عدم حضور سید‌جلال حسینی که از بهترین مدافعان لیگ بوده و علی علیپور که آقای گل لیگ شد در لیست و ترکیب تیم ملی عادی نیست. اگرچه در نهایت تصمیم ‌گیرنده نهایی سرمربی تیم ملی است.