جام جهانی 2018 ایران

واکنش تند کارلوس کی روش به منتقدان روزبه چشمی

فوتبال ترایب- کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران به انتقادات از روزبه چشمی و تمایل افکار عمومی به بازگشت سیدجلال حسینی واکنش نشان داد.

روزبه چشمی در دیدار دیشب ایران و ترکیه نمایش خیلی خوبی نداشت و در صحنه گل اول مقصر بود. چشمی همین اشتباهات را در دیدار با الجزایر نیز تکرار کرد اما کی روش همچنان به مدافع خود اعتقاد دارد و منتقدان وی را افداری خطاب می کند که چیزی از فوتبال نمی فهمند.

کارلوس کی روش در مورد عملکرد روزبه چشمی و تشویق سید جلال حسینی از سوی هواداران تیم ملی در استانبول گفت: این رفتارها طبیعی است چون مردم و هواداران بازیکنی را دوست دارند و این حمایت ‌ها را نشان می دهند ولی هیچ‌ کس احترام و علاقه بیشتری از من به جلال حسینی ندارد؛ من احترام زیادی برای سید جلال حسینی قائل هستم؛ چرا که در حدود 7 سال اخیر او را در تیم ملی داشتم و این اتفاقات همیشه رخ می دهد اما حالا تمام انتخاب‌های ما بنابر مشاهدات دقیقی است که از لیگ امسال داشتیم.

عملکرد بازیکنان در طول فصل به صورت دقیق و خیلی ریزبینانه آنالیز شد و طبق آن تصمیمات‌ گرفتیم ولی اگر بخواهیم بعد از پشت سر گذاشتن فقط یک مسابقه، تمرکز و صحبت‌ خود را روی یک بازیکن (روزبه چشمی) ببریم و بگذاریم که البته به نظرم امشب بازی خیلی خوبی انجام داد و همچنین حالا به خاطر یک اشتباه و اتفاق بخواهیم تصمیم دیگری بگیریم یا شما حرفی بزنید، نشان می‌دهد دیدگاه شما (خبرنگار) نسبت به فوتبال خیلی کوتاه است و با کمال عذرخواهی شاید شما راجع به فوتبال چیزی نمی ‌دانید.