اروپا ایتالیا

عجیب اما واقعی؛ خیز بلند یوونتوس برای ایکاردی

فوتبال ترایب- یوونتوس در تابستان امسال برای جذب مائورو ایکاردی، مهاجم گلزن اینتر تلاش خواهد کرد و اگر این انتقال رخ دهد روزهایی جنجالی در انتظار سری آ خواهد بود.

علیرغم تلاش اینتر برای حفظ کاپیتان جوان خود، اسپالتی دیروز اعترف کرد در صورت رسیدن پیشنهادات بزرگ حفظ ایکاردی دشوار خواهد بود و حالا کالچومرکاتو مدعی شد یوونتوس نیز به صف تیم هایی پیوسته که به دنبال آقای گل سری آ هستند.

بند آزادسازی فعلی قرارداد ایکاردی 110 میلیون یورو بوده که با توجه به عملکرد درخشان او در سالهای اخیر رقم بالایی نیست و یوونتوس می خواهد با قربانی کردن یکی از بازیکنان بزرگ خود از جمله گونسالو ایگواین، این مهاجم آرژانتینی را جذب کند.

البته انتقال ایکاردی به یوونتوس بسیار دشوار خواهد بود زیرا رابطه 2 باشگاه چندان مساعد نیست و این انتقال حتی ممکن است بالاتر از پیوستن ایگواین به ناپولی، جنجالی ترین اتفاق سالهای اخیر سری آ لقب گیرد.

ایکاردی که در سالهای اخیر متخصص باز کردن دروازه یوونتوس بوده و به همین دلیل از محبوبیت زیادی بین هواداران اینتر برخوردار است، مورد توجه چلسی و رئال مادرید نیز قرار داشته و ممکن است در تابستان از ایتر جدا شود.