لیگ ایران سپاهان

رسمی؛ کی‌ روش استنلی به سپاهان پیوست

فوتبال ترایب- کی‌ روش استنلی، مهاجم برزیل و موفق فصل گذشته ذوب آهن اصفهان با قراردادی به مدت یک ساله به عضویت تیم سپاهان درآمد.

کی روش استنلی مهاجم مورد علاقه امیر قلعه نویی بود که یک سال قبل و با جنجال های فراوان به دلیل ثبت دیرهنگام قرارداد بالاخره به عضویت ذوب آهن درآمده بود و فصلی بسیار موفق را در این تیم سپری کرده بود.

قلعه نویی در همان بدو ورود به سپاهان درخواست جذب این مهاجم تنومند را داده بود و امروز طلایی پوشان خبر دادند که کی روش استنلی با قراردادی یک ساله راهی این تیم شده است.

در حالیکه هنوز کمتر تیمی کار خود را در بازار نقل و انتقالات آغاز کرده، سپاهان در همین چند روز بسیار فعال نشان داده و تا به حال پیام نیازمند سنگربان جوان پیکان، محمد ایرانپوریان مدافع راست باکیفیت تراکتورسازی و امروز نیز کی روش استنلی را جذب کرده ایت.

همچنین ابراهیم صالحی مهاجم فصل گذشته پارس جنوبی جم نیز در لیست خرید امیر قلعه نویی برای سپاهان قرارداد دارد و این باشگاه با صالحی مذاکرات اولیه را انجام دادند و مشکلی برای حضور این بازیکن در جمع بازیکنان تیم اصفهانی وجود نخواهد داشت و احتمالا قرارداد صالحی با سپاهان امضا می شود.