انگلیس اسپانیا

تهدید گرت بیل عملی می شود؟ بایرن و یونایتد در لیست انتظار

فوتبال ترایب- اگرچه همه نگاه ها معطوف مصاحبه عجیب رونالدو بعد از لیگ قهرمانان بود، اما شرایط گرت بیل بیش از ستاره پرتغالی در هاله ای از ابهام قرار دارد.

گرت بیل بعد از فینال لیگ قهرمانان مدعی شد قصد دارد در تیمی بازی کند که هر هفته امکان حضور در ترکیب را داشته باشد و در باید در هفته های آتی در مورد شرایط آینده اش با مدیر برنامه خود صحبت کند.

امروز اسکای اسپورتس در گزارشی ادعا کرد بر خلاف شایعات، تاتنهام تمایلی به جذب گرت بیل و بازگشت او ندارد و در حال حاضر 2 مشتری دست به نقد یعنی منچستریونایتد و بایرن مونیخ برای انتقال گرت بیل صف کشیده اند.

خود گرت بیل علاقمند است در صورت جدایی از رئال مادرید راهی بایرن مونیخ شود و مدتی پیش نیز این موضوع را در مصاحبه ای عنوان کرد. اما مشکل اینجاست که کهکشانی ها حداقل 100 میلیون یورو برای فروش ستاره ولزی خود می خواهند و صالح حمیدزیچ مدیر ورزشی بایرن مدتی پیش تاکید کرد آنها علاقمند به خرج کردن چنین مبالغی در بازار تابستانی نیستند.

به همین دلیل ممکن است منچستریونایتد گزینه محتمل تری برای پرداخت این ارقام باشد اما هنوز هم ممکن است بعد از مذاکرات با رئال مادرید، بیل یک فصل دیگر هم در برنابئو ماندنی شود.