جام جهانی 2018 ایران

برای حمله به علی کریمی؛ سردار آزمون وکیل مدافع کی روش شد

فوتبال ترایب- سردار آزمون، مهاجم جوان تیم ملی ایران افرادی که کارلوس کی روش را مورد اتهام قرار داده اند به داشتن شرف دعوت کرد! در ماه های اخیر اختلافات میان کارلوس کی روش و علی کریمی به شدت افزایش یافته و برخی دیگر از جمله پیشکسوتان پرسپولیس مانند مهرداد میناوند و بهروز رهبری فرد نیز به دفاع از علی کریمی پرداخته اند.

حالا سردار آزمون بعد از دیدار ایران و ترکیه مدعی شد افرادی که به کارلوس کی روس دلال می گویند باید شرف داشته باشند که به نظر می رسئد منظور وی علی کربمی باشد زیرا او از این کلمه بارها در مورد کی روش و کادرش استفده کرده است.

سردار آزمون گفت: کی روش به من گفت که چند نفر این حرف ها را زدند. اصلا آدم نمی داند چه بگوید، اما آدم وقتی یک مرتبه با کی روش نان و نمک می خورد، می فهمد او چه انسانی است.

می بینیم که او برای ما چگونه زحمت می کشد. او مانند یک مرد ایرانی ساعت مچی اش را ایرانی کرده زیرا عاشق ایران است، عاشق همین مردم ایران. او غصه می خورد و دعوا می کند. برای چی؟ برای اینکه ما بهترین نتایج را کسب کنیم تا شرمنده مردم ایران نباشیم. وقتی می گویند او دلال است(اندکی مکث)، آدم باید شرف داشته باشد. فرد تهمت زننده به کی روش صددرصد جرأت این را نداشت که از قول آدم های دیگر مطرح کرد.

در مناقشه کارلوس کی روش و علی کریمی، حق را به چه کسی می دهید؟

Vote to see the results
30% - 28 votes
30% - 72 votes