جام جهانی 2018 ایران

آخرین خط خورده تیم ملی برای جام جهانی 2018 چه کسی است؟

فوتبال ترایب- بعد از برگزاری بازی تیم ملی ایران برابر ترکیه، حدس و گان ها در مورد آخرین خط خورده لیست تیم ملی ایران برای جام جهانی 2018 افزایش یافته است.

تیم ملی فوتبال ایران در دیدار با ترکیه با ترکیب علیرضا بیرانوند، روزبه چشمی، مرتضی پورعلی‌گنجی، رامین رضاییان، میلاد محمدی، کریم انصاری‌فرد، احسان حاج ‌صفی، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی، مسعود شجاعی و سردار آزمون مسابقه را آغاز کرد و در جریان بازی نیز اشکان دژاگه، وحید امیری، مهدی ترابی، سامان قدوس، امید ابراهیمی و رضا قوچان نژاد برای تیم ملی به میدان رفتند.

17 بازیکن تیم ملی برابر ترکیه مورد آزمون قرار گرفته و امیر عابدزاده، مظاهری، منتظری، خانزاده، مجید حسینی، علی قلی زاده و سعید عزت اللهی در ترکیب تیم ملی به میدان نرفتند

مظاهری و عابدزاده قطعا در جام جهانی حضور خواهند داشت تا این فهرست به 5 نفر کاهش پیدا کند. سعید عزت اللهی نیز مهره محبوب کی روش محسوب می شود و اگرچه از بازی با مراکش محروم است اما احتمالا در دو بازی پایانی حضور خواهد داشت.

 

پژمان منتظری

مدافع باتجربه استقلال که بالاخره در لیست 24 نفره قرار گرفت، در ماه های پایانی فصل عملکرد خوبی ارائه داد و با توجه به توانایی بالا برای بازی در پست دفاع راست و رویکرد احتمالا احتیاط آمیز کارلوس کی روش، بعید است بازیکن خط زده اردو باشد. البته سرمربی پرتغالی با حذف نام سید جلال حسینی نشان داد ترسی از خط زدن باتجربه ها ندارد.

مجید حسینی

مدافع جوان و میانی استقلال عملکرد بسیار خوبی بعد از انتصاب شفر به عنوان سرمربی آبی پوشان داشت و اخبار زیادی در مورد لژیونر شدن مجید حسینی به گوش می رسد اما با توجه به اینکه وی در بازی برابر ترکیه در ترکیب قرار نداشت ممکن است نام حسینی از تیم ملی خط بخورد.

محمد رضا خانزاده

مدافع کناری و جنجالی پدیده که در فهرست جام جهانی 2014 هم قرار گرفت، از انتخاب های پر حاشیه سرمربی پرتغالی برای جام پیش رو لقب گرفته و بسیاری خط خوردن نام سید جلال و حضور خانزاده را ابهام برنگیز می دانند. خانزاده به برزیل 2014 سفر کرد و باید دید آیا در روسیه حضور خواهد داشت یا خیر.

علی قلی زاده

وینگر تکنیکی و گلزن سایپا در لیگ امسال که البته در لیست به عنوان مدافع نامش ثبت شده و در جال برابر ازبکستان نیز به عنوان دفاع چپ به میدان رفت، یکی از ستاره های آینده دار فوتبال ایران محسوب می شود اما ممکن است تعدد ستاره ها شانس جام جهانی را از او بگیرد.

دیگران

کارلوس کی روش بارها با انتخاب های خود همه را متعجب کرده و بازیکنانی چون دژاگه که مدت هاست مصدوم بوده، سامان قدوس و قوچان نژاد نیز ممکن است آخرین خط خورده تیم ملی باشند.

به نظر شما خط خورده نهایی لیست تیم ملی چه کسی خواهد بود؟

Vote to see the results
30% - 9 votes
32% - 15 votes
30% - 84 votes
30% - 26 votes
31% - 19 votes