اروپا اسپانیا

مشکل رئال مادرید در تابستان فقط رونالدو نیست

فوتبال ترایب- اگرچه همه اخبار بعد از فینال لیگ قهرمانان در مورد جدایی رونالدو مخابره شد، اما شاید کسی حواسش به عامل اصلی برتری برابر لیورپول و فتح لیگ قهرمانان نبود.

به جز رونالدو، گرت بیل ستاره ولزی رئال مادرید که بعد از ورود به میدان در فینال عملکرد فوق العاده ای داشته و با به ثمر رساندن 2 گل عامل اصلی قهرمانی کهکشانی ها لقب گرفت نیز فریاد جدایی سر داده است.

گرت بیل اگرچه حدود یک ماه و نیم در فصل جاری مصدوم بود، اما در بیشتر مقاطع دیگر فصل شرایط بازی کردن داشت و این زیدان بود که تمایل زیادی به استفاده از این ستاره ولزی در ترکیب نداشت.

طبق ادعای مارکا، جدایی گرت بیل یکی دیگر از دغدغه های مهم پرز در تابستان است زیرا این بازیکن بعد از درخشش در فینال مدعی شد علاقه دارد هر هفته بازی کند و در مورد آینده خود بعد از صحبت با مدیر برنامه هایش تصمیم خواهد گرفت.

پرز به خوبی می داند که منچستریونایتد علاقه زیادی به جذب گرت بیل داشته و حتی مورینیو سال قبل این موضوع را قبل از دیدار سوپرکاپ اروپا علنی کرد و اگر پرز به سرعت با گرت بیل وارد مذاکره نشود، ممکن است به این رونالدو این ستاره ولزی اولین جدا شده تابستانی لقب گیرد.