جام جهانی 2018 اروپا

لیونل مسی: آرژانتین در واقعیت بهترین تیم جهان نیست

فوتبال ترایب- لیونل مسی، ستاره و کاپیتان تیم ملی آرژانتین مدعی شد حاضر است تمام جام های خود را در عرصه باشگاهی بدهد تا به جای آن با آلبی سلسته قهرمان جهان شود.

مسی تا به حال با لباس تیم ملی کشورش 2 تا فینال کوپا آمریکا و یک بار تا فینال جام جهانی نیز پیش رفته است اما هر بار در گام پایانی ناکام بوده و حالا این ستاره آرژانتینی ادعا کرد امسال آلبی سلسته از پتانسیل بالایی برخوردار است.

لیونل مسی گفت: حاضرم تمام جام هایی که تا امروز با لباس بارسلونا گرفته ام را بدهم تا در عزصه ملی جام گرفته و در جام جهانی قهرمان شوم زیرا فتح عنوان در لباس تیم ملی آرژانتین برایم اتفاق بسیار مهم و بزرگی است.

لیونل مسی در مورد شرایط آلبی سلسته در جام جهانی گفت: چنین اعتقادی نداریم که امسال حتم قهرمان خواهیم شد و بهترین تیم جهان هستیم زیرا در واقعیت اینگونه نیست اما من معتقدم روند خوبی در جریان بوده و آرژانتین پتانسیل و ظرفیت بالایی دارد پس من به این تیم اعتقاد کامل دارم.

مسی در مورد گروه آلبی سلسته گفت: ایسلند در یورو 2016 نشان داد که حریف قدرتمندی محسوب می شود و خط میانی تیم ملی کرواسی نیز البته با کمی کیفیت و یک سطح پایین تر شبیه تیم ملی اسپانیاست و من همیشه نیجریه را چالشی بزرگ برای تیم ملی آرژانتین دانسته ام.