لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

رونالدو و دوباره بهانه جویی؛ سرنوشت طغیان های قبلی چه بود؟

فوتبال ترایب- در سالهای اخیر هرگاه شرایط بر وفق مراد رونالدو در رئال مادرید نبوده، او فریاد جدایی سر داده اما در نهایت اتفاق دیگری رخ داده است. حالا به بهانه مصاحبه ستاره پرتغالی بعد از فینال لیگ قهرمانان و صحبت هایی مبنی بر جدایی، موارد قبلی را به اختصار مورد بررسی قرار خواهیم داد؛

18 می 2012؛ در مادرید حس خوبی دارم اما آینده قابل پیش بینی نیست

یک هفته بعد از فتح لالیگا  برای اولین بار در رئال مادرید با هدایت مورینیو و در فصل فوق العاده کهکشانی ها، رونالدو در مصاحبه ای با اسکای اسپورتس از شرایط خود ابراز نارضایتی کرده و مدعی شد نمی داند قطعا در رئال باقی خواهد ماندن یا خیر، اما در نهایت توافق با پرز باعث ماندن او شد.

2 سپتامبر 2012؛ به خاطر یک مسئله حرفه ای خوشال نیستم

در آن مقطع رونالدو از دست پرز بسیار عصبانی شده بود زیرا او به مدیریت رئال مادرید اطلاع داده بود که قصد جدایی از رئال مادرید را دارد و پرز نیز در پاسخ گفته بود اگر تو بروی با پول جدایی تو لیونل مسی را جذب خواهم کرد که این پاسخ به شدت باعث ناراحتی ستاره پرتغالی شده بود اما در ادامه اختلاف طرفین حل شده و ماجرا ختم به خیر شد.

16 ژوئن 2017؛ خبر جدایی رونالدو روی جلد ابولا

در آن مقطع برای اولین بار اخبار مربوط به مشکلات مالیاتی رونالدو مطرح شده بود و این بازیکن در خلال اردوی 2016 یورو در تیم ملی پرتغالی به همبازیانش گفته بود چون باشگاه رئال مادرید در جریان مشکلات مالی از او حمایت نکرده از دست آنها عصبانی است و قطعا ار این تیم جدا خواهد شد اما علیرغم حل نشدن مشکلات مالیاتی به طور کامل، باز هم رونالدو در برنابئو ماندنی شد.

31 جولای 2017؛ رونالدو: می خواهم به انگلیس برگردم

رونالدو در تابستان 2017 و در شرایطی که با قاضی دادگاه پرونده خود به مشکل برخورده بود و معتقد بود به خاطر نام رونالدو وی را اینقدر اذیت می کنند، خطاب به قاضی گفت از این رفتارها خسته شده و به همین دلیل قصد دارد به انگلیس بازگردد زیرا رفتار بهتری با او می شود اما در نهایت این اتفاق رخ نداد.