اروپا اسپانیا

به این 2 دلیل؛ رونالدو از رئال مادرید جدا نخواهد شد

فوتبال ترایب- اگرچه اخبار زیادی در خصوص احتمال جدایی رونالدو در تابستان پیش رو از رئال مادرید مطرح شده اما طبق ادعای مارکا، دلایلی وجود دارد که این اتفاق رخ نخواهد داد. ستاره پرتغالی بعد از فینال لیگ قهرمانان با لحنی دلخور در خصوص آینده خود صحبت کرد و شواهد به شکلی بود که انگار او قصد دارد از این تیم حدا شود.

اما این اتفاق به 2 دلیل ممکن نیست؛ اول اینکه رونالدو فصل بعد 34 ساله می شود و رقم فسخ قرارداد او یک میلیارد یوروست و با توجه به اینکه مدیریت رئال مادرید هرگز قصد فروش او را ندارد، اگر تیمی خواهان جذب رونالدو باشد باید رقم بند آزادسازی را بپردازد که عددی غیرقابل باور بوده و محال است تیمی چنین رقمی نه برای رونالدوی 34 ساله نه هیچ کس دیگر بپردازد.

دلیل دوم، مذاکرات باشگاه رئال مادرید با مدیر برنامه ستاره پرتغالی برای افزایش حقوق او و برآورده کردن انتظارات رونالدو است. در حقیقت مشکل اصلی رونالدو این است که پرز یک سال قبل و بعد از فینال لیگ قهرمانان به او قول افزایش حقوق داده بود اما این اتفاق هنوز رخ نداده و این باعث دلخوری ستاره پرتغالی شده است.

حالا مذاکرات رئال مادرید برای افزایش حقوق رونالدو از 22 میلیون یورو به حدود 33 میلیون یورو با پاداش شده و احتمالا با برطرف شدن این مشکل، فصل بعد هم شاهد حضور ستاره پرتغالی در برنابئو خواهبم بود.