لیگ ایران پرسپولیس

بازگشت سروش رفیعی به پرسپولیس قطعی شد؟

فوتبال ترایب- سروش رفیعی، هافبک فصل گذشته الخور قطر تصمیم خود را در خصوص پیوستن به پرسپولیس گرفته و در لیگ هجدهم قطعا در جمع سرخپوشان توپ خواهد زد.

هافبک طراح سابق پرسپولیس دیگر قصد ندارد در قطر باقی بماند و جدایی سروش رفیعی از الخور قطر سبب شد تا مدیران باشگاه پرسپولیس با وجود محرومیت از سوی فیفا برای حضور در بازار نقل و انتقالات خواهان جذب وی باشند و به نظر می رسد او در مسیر بازگشت به پرسپولیس است.

حمیدرضا گرشاسبی با وجود محرومیت، مذاکرات خود را با رفیعی و مدیر برنامه های این بازیکن آغاز کرده است و به رفیعی اعلام کرده است نمی خواهد پیش از مشخص شدن تکلیف محرومیت این باشگاه، قرارداد قطعی منعقد شود.

سروش رفیعی که در لیگ برتر فصل پانزدهمم برای نیم فصل در بین شاگردان برانکو ایوانکوویچ بود قول مساعد برای حضور در جمع بازیکنان پرسپولیس را داده است. اما موضوع شکایت باشگاه فولاد خوزستان از سروش رفیعی باعث شده تا این بازیکن هنوز در تصمیم نهایی کردد باشد

در صورتی که محرومیت باشگاه پرسپولیس از حضور در نقل و انتقالات تابستانی لغو شود، باید سروش را در بین بازیکنان فصل آینده پرپسولیس دانست.

حتی اگر این اتفاق رخ ندهد، سروش رفیعی بعد از قرارداد با پرسپولیس راهی تیم دیگری خواهد شد و نیم فصل به جمع قرمزپوشان بازخواهد گشت.