لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

کوتاه و غافلگیرکننده؛ رونالدو از رئال مادرید جدا خواهد شد؟

فوتبال ترایب- کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید بعد از فینال لیگ قهرمانان برابر لیورپول خبر تلخی به هواداران این تیم داد؛ رونالدو حالا صحبت از جدایی می کند.

رونالدو گفت: حضورم در رئال مادرید اتفاق بسیار زیبایی بود و نظرم در مورد آینده را در روزهای آتی اعلام خواهم کرد. در حال حاضر مهم ترین نکته غلبه بر لیورپول و حفظ روند تاریخسازی رئال مادرید است.

از قبل از بازی نیز انتظار چنین دیدار دشواری را داشتیم و مسابقه نیز مطابق انتظارات پیش رفت. مجموعا هر فینالی پیچیده است اما در نهایت رئال مادرید در آن پیروز می شود.

من برای پنجمین بار این رقابت ها را فتح کرده و آقا گل هم شدم. پس نام لیگ قهرمانان را به سی آر سون لیگ تغییر دهید. آینده من در رئال مادرید نمی دانم چگونه است و نمی دانم جدایی من قطعی باشد یه نه، اما در روزهای آتی همه چیز مشخص می شود.

البته رونالدو ساعاتی بعد مواضع خود را تغییر داد و با لحنی آرام تر گفت: نباید آن صحبت ها را در آن مقطع می کردم اما به هر حال من همیشه انسان صادقی بوده ام. ما در لیگ قهرمانان موفق شده ایم و در حال حاضر موضوعات شخصی بازیکنان خیلی اهمیتی ندارد و من نباید بعد از فینال این مصاحبه را انجام می دادم اما به زودی همه چیز مشخص می شود.