لیگ قهرمانان اروپا انگلیس

کلوپ و شاگردانش در تلاش برای روحیه دادن به کاریوس

فوتبال ترایب- یورگن کلوپ و بازیکنان لیورپول اگرچه به عملکرد خود افتخار می کنند، اما بسیار ناامید هستند و سعی می کنند به سنگربان پراشتباه خود روحیه دهند.

کلوپ گفت: می دانم اگر بخواهم در مورد درگیری ها صحبت کنم به من لقب بازنده بد می دهید اما خطای راموس روی صلاح مانند کشتی بود و این اتفاق شوک بزرگی به بازیکنان من وارد کرد که کاملا در زمین مشخص بود. ما بعد از مصدومیت صلاح عقب رفتیم و رئال مادرید از این مسئله به بهترین نحو استفاده کرد.

کاریوس را درک می کنم و او انسان بزرگی است. اشتباه دوم او به خاطر اشتباه اولش رخ داد. گل برگردان گرت بیل فوق العاده بود اما بازیکنان ما حداکثر تلاش ممکن را داشتند و اگرچه ما خواهان همه چیز بودیم اما هیچ چیزی به دست نیاوردیم و با مصدومیت صلاح، چیزی هم از دست دادیم. من بهترین کاری که می توانستم را انجام دادم اما انگار به اندازه کافی خوب نبود.

فن دایک، مدافع لیورپول در خصوص بازی گفت: نباید کاریوس را سرزنش کنیم زیرا در دیدار مانند فینال لیگ قهرمانان اروپا هر اتفاقی ممکن است رخ دهد و من فقط می توانم بگویم خیلی نا امید هستیم. حالا همه تیم های لیگ برتر انگلیس می خواهند به جای لیورپول باشند. اینکه به فینال رسیدیم فوق العاده بود اما از اینکه قهرمان نشدیم بسیار ناراحتیم.

اما کاریوس، متهم ردیف اول شکست لیورپول گفت: من باعث شدم لیورپول مغلوب شود و بسیار ناراحت و متاسف هستم. کاش می شد در زمان سفر کرد و من به عقب بازگردم زیرا من باعث ناامیدی همه شدم. در حال سپری کردن لحظات دشواری هستم اما زندگی یک سنگربان اینگونه است. اگرچه خیلی غمگینم اما باید سرم را بالا بگیرم.