لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

واکنش رئال مادرید به فتح اروپا: این احساس باورنکردنی است

فوتبال ترایب- کادر فنی و بازیکنان رئال مادرید از کسب سومین قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان بسیار خوشحالند و رئال مادرید را لایق این موفقیت می دانند.

زیدان گفت: احساس بسیار خوبی دارم. 3 قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان با رئال مادرید بسیار باشکوه است. شاید ما هنوز خودمان هم نمی دانیم چه افتخار بزرگی کسب کردیم و هدف من این است که از این لحظات لذت ببریم. فصل پیچیده دشواری داشتیم اما چنین پایانی باعث خوشحالی است.

به زمان نیاز دارم تا مفهوم این قهرمانی ها را بدانم. رئال مادرید افسانه ای است زیرا 13 قهرمانی در اروپا دارد و من خوشحالم که بخشی از این تاریخ بزرگ هستم.

فلورنتینو پرز رئیس باشگاه گفت: من 5 قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا دارم، نمی‌دانم بارسلونا چند قهرمانی دارد اما من 5 قهرمانی دارم. مسی مدتی قبل گفت رئال مادرید در هر پست بهترین بازیکنان دنیا را در ترکیب دارد اما نمی دانم اگر رئال مادرید بهترین ترکیب از بازیکنان دنیا را داشت دیگر چه می کرد. رئال مارید  تیمی فوق العاده است که چند سالیست بر فوتبال دنیا سلطه می‌کند زیرا قهرمانی در لیگ قهرمانان، رهبری در فوتبال دنیا است.

گرت بیل که زننده گل های قهرمانی تیمش بود گفت: من نیاز دارم که هر هفته بازی کنم اما این فصل چنین اتفاقی رخ نداد. من 5 تا ۶ هفته مصدوم بودم اما سایر مقاطع فصل آماده بوده و مشکلی نداشتم. باید در تابستان با مدیر برنامه ام در این باره صحبت کنیم و تصمیم خود را بگیرم.

مارسلو نیز گفت: در این فصل برابر بهترین تیم های هر کدام از کشورها به میدان رفتیم و فکر می کنم دستاورد فوق العاده ای داشتتیم. به نظرم رونالدو در رئال مادرید باقی خواهد ماند البته در این موضوع قرار نیست من تصمیم گیرنده باشم.