لیگ ایران استقلال

نامه مهم مامه تیام خطاب به هواداران استقلال

مامه تیام، مهاجم گلزن تیم فوتبال استقلال با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام درباره رفتار مسئولان تیم آبی پوش پایتخت توضیحاتی داد و از این موضوع ابراز گله کرد. اخبار و شایعات فراوانی در خصوص آینده این ستاره سنگالی مطرح شده و ممکن است او به زودی راهی لیگ کشورهای خلیج فارس شود.

مامه تیام در صفحه رسمی خود نوشت: توسط این پست می‌خواهم از همه شما بابت تمام حمایت‌ها، پشتیبانی‌ها و همراهیتان که سبب شکوفاتر شدن استعداد من در کنار مربی عزیز و بازیکنان خوب تیم استقلال شد، تشکر کنم. با توجه به اینکه امروز صحبت‌ هایی مبنی بر مصاحبه‌هایی با من شده، لازم دانستم پاره‌ای از مسایل را برای شما شخصا توضیح دهم که این سوءتفاهم که مشکلات من در تیم استقلال فقط مسایل مالی ست، را بر طرف کنم. من به عنوان یک بازیکن حرفه ای، تیم استقلال و هوادارانش را از صمیم قلب دوست دارم و بودن کنار مربی و بازیکنان بزرگ استقلال برای من اتفاق بینظیری بود.

امیدوارم که شرایطی مهیا شود که بتوانم باز هم کنارتون باشم وباهم ستاره سوم را بدست بیاریم؛ اما یک سری مسائل و شرایط هم در قبال من بایستی تغییر کند. از مسئولین محترم باشگاه درخواست دارم که باید سعی کنند شرایط روانی حاکم بر محیط باشگاه روند صعودی داشته باشد، چون این بسیار مهم هست که بازیکن در شرایط روانی مطلوبی وارد میدان شود که این موضوع برای من در بازی اخر علنا وجود نداشت.

چرا که چند تن از دوستان، قبل از بازی مهم ذوب آهن در هتل به من گفتند به علت مالیاتی که من پرداخت کرده بودم ولی باشگاه نداده بوده؛ نمیتوانم کشور را ترک کنم، اینکار اصلا حرفه‌ای نیست و اگر حضور و حمایت یکی از هم تیمی‌های عزیزم در اون بازی نبود من به هیچ عنوان شرایط روحی گلزنی را پیدا نمیکردم؛ و دیگر اینکه در مورد نحوه پرداخت حقوق من همیشه تاخییر وجود داشته و چیزی که همیشه به من گفتند این بوده که: فردا، پس فردا، انشالله، من فکر می کنم این برخورد‌ها حرفه‌ای نیست. همیشه سعی کردم که تمامی حرفهایم را شخصا با شما در میان بگذارم و دیگر دلیلی نمیبینم که مطالبی تحت عنوان مصاحبه با من بدون اطلاع من پخش شود. امیدوارم که شرایطی فراهم شود که بتوانم کنار شما عزیزان لحظات خوب و پرباری را تجربه کنم. دست تمامی شما همراهان را به گرمی می‌فشارم.