لیگ قهرمانان اروپا جام جهانی 2018

محمد صلاح جام جهانی را از دست می دهد؟

فوتبال ترایب- احتمال دارد محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول که دیشب در جریان دیدار برابر رئال مادرید و بعد از خطای سرخیو راموس دچار مصدومیت شدیدی شد، جام جهانی را از دست بدهد.

دیشب نیمه اول دیدار فینال لیگ قهرمانان تحت تاثیر محصدومیت محمد صلاح، گلزن مصری لیورپول و البته اشک های او بعد از تعویض شدن بود. صلاح در صحنه ای دستانش زیر شانه راموس قفل شده و در نهایت به سختی زمین خورد که در نهایا اگرچه او تلاش زیادی برای بازگشت به میدان داشت و دقایقی نیز به میدان رفت، اما در نهایت تعویض شد تا لیورپول بهترین مهره خود را برای فینال از دست بدهد.

شبکه بی بی سی بعد از بازی اعلام کرد که مصدومیت این مهاجم مصری شدید بوده و او قطعا جام جهانی را از دست خواهد داد. حتی خود یورگن کلوپ نیز بعد از بازی تایید کرد که آسیب دیدگی صلاح جدی است و احتمالا دوری طولانی او از میادین وجود دارد.

اما ساعاتی پیش فدراسیون فوتبال مصر اعلام کرد که کادر پزشکی تیم ملی لحظاتی بعد از ارتباط با لیورپول متوجه شده نتایج آزمایشات روی شانه محمد صلاح به شکلی است می توان خوش بین بود او در جام جهانی ۲۰۱۸ بازی کند.

هنوز هیچ چیز در مورد وضعیت آسیب دیدگی صلاح قطعی نیست و باید دید یکی از آماده ترین ستاره های فوتبال جهان در جام جهانی حاضر خواهد بود یا خیر.