لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

رونالدو حق دارد؟ لیگ قهرمانان واقعا سی آر سون لیگ است

فوتبال ترایب- اگرچه همه چیز در حال حاضر معطوف به اخبار جدایی رونالدو است، اما نمی توان آمار خیره کننده او در لیگ قهرمانان فصول اخیر را زیر سوال برد. رونالدو دیشب گفت باید نام لیگ قهرمانان را به سی آر سون لیگ تغییر داد و به نظر حق با اوست.

رونالدو دیشب هم با رئال مادرید موفق به فتح لیگ قهرمانان شد تا پنجمین قهرمانی خود در این مسابقات را تجربه کرده و هم تراز با تیم های بزرگی چون بارسلونا، بایرن و لیورپول شود و با این قهرمانی از بازیکنانی با 4 عنوان مانند کلارنس سیدورف، لیونل مسی، آندرس اینیستا، جرارد پیکه و ژاوی عبور کرد.

دیشب کریستیانو رونالدو برای ششمین بار در فینال لیگ قهرمانان اروپا به میدان رفته و به همراه پائولو مالدینی رکورددار حضور در فینال این مسابقات معتبر شد.

رونالدو اگرچه در دیدار دیشب موفق به گلزنی نشد، اما در نهایت با 15 گل و 5 گل اختلاف با نفر دوم یعنی محمد صلاح موفق شد عنوان آقای گلی لیگ قهرمانان را از آن خود کند.

رونالدو تا به حال 7 بار آقای گل لیگ قهرمانان شده و از این حیث نیز بی رقیب است و بعد از لیونل مسی با 5 عنوان و گرد مولر نیز با 4 بار عنوان آقای گلی در رتبه های بعدی قرار دارند.