لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

دلخوری شدید رئال مادرید از رونالدو بعد از فینال

فوتبال ترایب- بعد از قهرمانی در اروپا رونالدو در مصاحبه ای عجیب به نوی عنوان کرد که احتمال دارد از رئال مادرید جدا شود و هم ارکان باشگاه رئال مادرید حالا از او دلخور هستند.

طبق گزارش آ.اس، البته این مصاحبه رونالدو به سرعت پاسخ داده شد و فلورنتینو پرز مدعی شد حالا وقت پرداخن به این مسائل نیست و رونالدو با باشگاه رئال مادرید قرارداد دارد. سرخیو راموس نیز به عنوان کاپیتان گفت که هیچ جا برای رونالدو بهتر از رئال مادرید نیست تا به نوعی پاسخ او را داده باشند.

رئال مادرید حالا برای اولین بار در تاریخ قهرمانی اوپا هم در فوتبال وهم بسکتبال را جشن می گیرد و بازیکنان و مدیران باشگاه از زمانی که رونالدو برای ابراز شرایط خود انتخاب کرده ناراضی بوده و معتقدند او حداقل چند روز دیگر باید در خصوص این موارد صحبت می گرد.

رونالدو حس می کند حقوق او از 22 میلیون یورو باید به مسی 45 و نیمار 37 میلیون یورویی نزدیک شود و از این موضوع دلخور است اما بازیکنان و مدیریت رئال معتقدند او هرگز نباید در چنین شبی به خود اجازه دهد منافع شخصی را به شادی باشگاه ترجیح بدهد.

در جشن قهرمانی امروز،  بازیکنان را به سمت طرفداران می روند و  در حال حاضر مشخص نیست که آیا رونالدو با هواداران صحبت می کند یا با شک و تردید در مورد آینده اش تصمیم به سکوت می گیرد.

هیچ کس نمی تواند رئال مادرید را بدون تصور کریستیانو رونالدو تصور کند. اما او می تواند؟