لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

احتمال جدایی رونالدو از رئال مادرید؛ مقصد کجاست؟

فوتبال ترایب- دیشب کریستیانو رونالدو بعد از فینال لیگ قهرمانان با ابهام در خصوص آینده خود صحبت کرد و مدعی شد دوران حضور در رئال مادرید شیرین و رضایت بخش بوده که صحبت های او بوی جدایی می داد. در ادامه 5 سرنوشت محتمل برای آینده این ستاره پرتغالی را بررسی خواهیم کرد؛

1-منچستریونایتد

در سالهای اخیر هرگاه صحبت از حدایی رونالدو شده، از منچستریونایتد به عنوان مقصد احتمالی بازگشت او نام برده شده است. مدتی قبل مورینیو مدعی شد رونالدو باید در رئال مادرید باقی بماند و مشخص نیست آیا سران یونایتد حاضرند مبلغ گزافی را برای ستاره پرتغالی و بازگشت او بپردازند یا خیر.

2- پاری سن ژرمن

ناصر الخلیفی مالک متمول پاریسی ها سالهاست رویای داشتن رونالدو را در سر می پروراند و احتمالا مشکلی با پرداخت ارقام هنگفت برای جذب این بازیکن ندارد. حتی احتمال معاوضه نیمار و رونالدو نیز مطرح شده اما اگر نیمار در پاریس بماند، 4 مهاجم بزرگ به نام کاوانی، امباپه، نیمار و رونالدو خط آتش پاری سن ژرمن را رویایی می کنند.

3- مهاجرت به آسیا

در سالهای اخیر ستاره های بزرگ به پیشنهادات هنگفت از لیگ چین و باشگاه ای متمول این کشور پاسخ مثبث داده اند و بی شک تیم های این کشور آرزو دارند ستاره ای مانند رونالدو در چین توپ بزند. البته سطح پایین مسابقات در آسیا و دور شدن رونالدو از سطح اول فوتبال جهان ممکن است مانع رفتن او از رئال مادرید و انتقال به چین شود.

4- ایالت متحده

رونالدو در سالهای اخیر چندین بار از علاقه خود برای انتقال به ام ال اس و حضور در لیگ ایالت متحده پرده برداشته و ممکن است او نیز مانند بسیاری از ستاره های بزرگ دنیای فوتبال، سالهای آخر عمر خود را در این کشور سپری کند. نباید فراموش کرد ستاره پرتغالی فصل بعد 34 ساله می شود و شاید دیگر امکان درخشش در بالاترین سطح برای او وجود نداشته باشد.

5- ماندن در رئال مادرید

در سالهای اخیر بارها رونالدو دم از رفتن زده و در نهایت در رئال مادرید ماندگار شده است. مدیریت رئال مادرید هنوز قولی که مبنی بر افزایش حقوق در پایان فینال فصل لیگ قهرمانان به رونالدو داد را رسما عملی نکرده و شاید ستاره پرتغالی به مانند همیشه قصد داشته به فلورنتینو پرز هشدار بدهد و در نهایت با افزایش درآمد، ستاره شماره 7 در برنابئو ماندنی شود.