جام جهانی 2018 اروپا

معرفی ها تیم های حاضر در جام جهانی 2018؛ پرو

فوتبال ترایب- تیم ملی پرو که بعد از 36 سال موفق به راهیابی به جام جهانی شده است، در رویای شگفتی آفرینی در روسیه و تکرار اتفاقات جام جهانی 1970 است.

شرایط فعلی:

تیم ملی پرو در سالهای اخیر پیشرفت فراوانی داشته و این تیم در رده بندی اخیر فیفا رتبه یازدهم را از آن خود کرده و بالاتر از بسیاری از تیم های بزرگ از جمله هلند و ایتالیا قرار گرفته است.

پرو در اولین بازی خود در جام جهانی به مصاف دانمارک خواهد رفت و بعد از آن برابر فرانسه و استرالیا صف آرایی خواهد کرد.

ستاره تاثیرگذار؛

با توجه به اینکه پائولو گررو، بهترین گلزن تاریخ فوتبال پرو دچار کاهش محرومیت شده و به جام حهانی می رسد، باید او را در کنار جفرسون آگوستین فارفان که در سالهای اخیر در تیم هایی مختلفی در سراسر جهان و حتی در حوزه خلیج فارس بازی کرده و در حال حاضر عضو تیم لوکوموتیو مسکو است را ستاره های بزرگ پرو دانست.

کارنامه در ادوار مختلف جام جهانی؛

پرو تا به حال در 4 روزه جام های جهانی شرکت داشته و مجموعا 4 پیروزی، 3 تساوی و 8 شکست حاصل کار این تیم بوده است. پرو در دهه 70 میلادی تبدیل به تیم قدرتمندی شده بود و حتی در جام جهامی 1970 به مرحله یک چهارم نهایی نیز راهی یافت اما در این مرحله مغلوب برزیل آماده ای شد که در نهایت با اقتدار قهرمانی را از آن خود کرده بود.

ستاره تاثیرگذار ادوار مختلف تاریخ جام جهانی؛

تئوفیلیو کوبیلاس را شاید می تواند بهترین بازیکن تاریخ فوتبال پرو دانست که در جام جهانی 1970 درخشش خیره کننده ای داشته و به عنوان بهترین بازیکن جوان جام انتخاب شد. کوبیلاس در 3 جام جهانی مجموعا موفق به زدن 10 گل برای تیم ملی پرو شد تا نام خود را در تاریخ این رقابت ها ثبت کند.

فهرست بازیکنان تیم ملی پرو:

سنگربانان: پدرو گالسی (وراکروز) ژوزه کاروالو (بو تی سی) کارلوس کاسدا (مونیسیپال)

مدافعان: لوییس آبرام (ولزسارزفیلد) لوییس آدوینکولا (لوبوس) میگوئل آراخائو (آلیانس لیما) آلدو کورزو (یونیورسیتارو) نلسون لویولا (ملگار) کریستیان راموس (وراکروز) آلبرتو رودریگس (جونیور) آندرسون سانتاماریا (پوئبلا) میگوئل ترائوکو (فلامینگو)

هافبک ‌ها: یوشیمار یوتین (اورلاندو) پدرو آکوئینو (لوبوس) ویلمر کارتاگنا (وراکروز) کریستیان کوئوا (سائوپائولو) ادیسون فلورس (آلبورگ دانمارک) پائولو هورتادو (ویگتوریا گیمارش) سرخیو پنا (گرانادا) آندی پولو (پورتلند) رناتو تاپیا (فاینورد)

مهاجمان: پابلو گررو (فلامینگو) آندره کاریو (واتفورد) رائول رودیاز (موریلیا) جفرسون فارفارن (لوکوموتیو مسکو)