لیگ ایران استقلال

مامه تیام در مسیر جدایی از استقلال؟

فوتبال ترایب- مامه تیام مهاجم سنگالی استقلال چند پیشنهاد هنگفت را پیش روی خود می بیند و احتمال دارد در تابستان امسال از جمع آبی پوشان جدا شود.

تیام در نیم فصل حضور در استقلال عملکرد فوق العاده ای از خود اراه داد و حالا این مهاجم گلزن مورد توجه تیم‌ های عربی قرار گرفته است. اگرچه در ابتدا که ‌از الهلال به عنوان مشتری جدی این ‌مهاجم سنگالی نام برده می شد اما روزنامه اسپورت عربستان اعلام کرد که تیام با باشگاه الکویت به توافق نهایی رسیده و به زودی راهی کویت خواهد شد.

در قرارداد تیام با استقلال بندی وجود دارد که این ‌مهاجم می‌تواند در صورت داشتن پیشنهاد با پرداخت 200 هزار دلار از  این تیم جدا شود که به نظر می رسد این رقم از سوی باشگاه خواهان تامین خواهد شد.

البته باشگاه استقلال امروز در بیانیه ای مدعی شد رضا افتخاری، مدیرعامل و پندار توفیقی معاون باشگاه استقلال روز گذشته برای مذاکره با مدیر برنامه‌های مامه تیام راهی ترکیه شده اند و پیشنهاد نهایی خود را به مدیر برنامه این بازیکن ارائه دادند تا تحت هر شرایطی تیام را به ماندن راضی کنند و استقلال ادعا می کند مذاکرات آنها با این مهاجم سنگالی مثبت بوده است اما با توجه به پیشنهادات هنگفت تیم های عربی، استقلال کار بسیار دشواری برای حفظ مهاجم خود دارد.