لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

رئال مادرید برای شکست لیورپول دست به دامان خرافات شد

فوتبال ترایب- بازیکنان رئال مادرید برخی عادات خرافی دارند و معتقدند با انجام برخی کارها می توانند شانس خود را برای موفقیت در فینال لیگ قهرمانان افزایش دهند.

روز جمعه هفته قبل بازیکنان رئال در کمپ رئال مادرید با خانواده های خود ناهار میل کرده بودند و این اتفاق قبل از فینال کاردیف نیز رخ داده بود که این اتفاق به نوعی نشانه متحد بودن بازیکنان رئال مادرید است.

در سال 2016 کاپیتان رئال مادرید سرخیو راموس از کیلور ناواس، لوکاس واسکز و لوکا مودریچ به همراه خانواده دعوت کرد تا چند روز با هم به خانه راموس در سویا سفر کنند که این بار نیز این اتفاق رخ داد. حالا این بار ناواس همین گروه به صرف تماشای فیلم مرد ایمان که زندگی خود ناواس است به خانه اش دعوت کرد.

اما یکی دیگر از اتففاقات عجیبی که هر بار پیش از بازی های رئال مادرید در لیگ قهرمانان رخ می دهد، عکس گرفتن رونالدو، مارسلو و کاسمیرو کنار هم قبل از سوار شدن به هواپیماست. آنها پیش از سفر به پاریس، مونیخ و تورین هم این کار را تکرار کرده بودند.

همچنبن برخی بازیکنان رئال مادرید معتقدند باید با همان رسانه ای صحبت کردند که پارسال حرف زده بودند و این موضوع را پیام آور خوش شانسی می دانند.