جام جهانی 2018 ایران

کارلوس کی روش: بعد از جام جهانی از ایران می روم

فوتبال ترایب- کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران، تایید کرد که بعد از رقابت های جام جهانی 2018 از تیم ملی ایران جدا خواهد شد.

کی روش که از سال 2011 هدایت تیم ملی ایران را برعهده گرفت، این تیم را دو بار پیاپی به رقابت های جام جهانی رساند و فدراسیون فوتبال ایران مایل است که او را تا پایان رقابت های جام ملت های آسیا 2019 حفظ کند اما این مربی پرتغالی نمی خواهد قراردادش را تنها برای 6 ماه تمدید کند.

او به رویترز گفت:” یک سال از صعود ما به جام جهانی گذشته و درست است که آنها قراردادی 6 ماهه تا رقابت های جام ملت های آسیا در امارات به من پیشنهاد دادند اما این انتظارات من را برآورده نکرد.

بعد از همه این سال ها، اینکه فدراسیون فوتبال قرارداد من را تنها برای 6 ماه تمدید کند، تصمیمی است که نشان می دهد برای کاری که انجام داده ام، اهمیت و ارزشی قائل نیستند. این پیشنهاد از نظر من غیرقابل قبول است.

پرونده مذاکرات دیگر بسته شده و برای من تمام شده است. پیش از اینکه به استانبول بیاییم، قرار بود فدراسیون در مورد پیشنهادش تجدید نظر کند اما آنها اطلاعی به من ندادند. بنابراین، اکنون دیگر باید این مسئله را فراموش کنیم و به پیش برویم.”

کی روش همچنین از پیشنهادهایی گفت که بعد از رقابت های جام جهانی به آنها فکر خواهد کرد:” من دو پیشنهاد دارم؛ یکی از آفریقا و یکی از آسیا که شانس حضور در جام جهانی قطر را به من می دهد. اگر آنها نهایی نشود، می تواند به یکی دو پیشنهادی که بعد از جام جهانی از انگلیس دارم، فکر کنم.”

فدراسیون فوتبال باید چه تصمیمی در مورد آینده کی روش بگیرد؟

Vote to see the results
30% - 4 votes
32% - 3 votes
31% - 19 votes