لیگ ایران استقلال

خداحافظی امید نورافکن با استقلالی ها؛ مقصد بعدی شارلروا؟

فوتبال ترایب- امید نورافکن، ستاره جوان استقلال، که در دو فصل اخیر به یکی از ارکان اصلی این تیم تبدیل شد، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، با هواداران این تیم خداحافظی کرد.

به تازگی شایعاتی در مورد توافق نورافکن با باشگاه بلژیکی شارلروا منتشر شد و اکنون او با خداحافظی با هواداران تیمش، به نوعی این شایعات را تایید کرد.

او نوشت:” با سلام خدمت همه هواداران باشگاه بزرگ استقلال؛

خیلی خوشحالم که توانستم از تیم‌های پایه و در مکتب استقلال رشد کنم و در قامت بازيكن تيم محبوبم به تیم ملی دعوت شوم.

هدفم از اين پست اين است كه به شما هواداران عزيز بگویم در حال حاضر در شرایطی به سر میبرم که برای پیشرفت بیشتر باید راه جدیدی را تجربه کنم. در سالی که گذشت هم پیشنهاداتی داشتم، ولی به خاطر شرایط تیم و همه هواداران عزیز و درخواست آقایان افتخاری و توفیقی با تیم محبوبم ادامه دادم تا دینمو به استقلال بزرگ ادا کنم. حال برای پیشرفت فوتبالی ام تصمیم گرفتم به اروپا بروم، تقريبا کار قراردادم در مرحله نهایی شدن است. امیدوارم به مانند این چند سالی که در کنار شما بودم از من حمایت و دعایم کنید. هدفم از حضور در فوتبال اروپا پيشرفت و سپری کردن پله های ترقی است و اینكه بتوانم جای پای بزرگان استقلال بگذارم.

مطمئن هستم یک روز دوباره به استقلال برخواهم گشت و در شرایطی بهتر در خدمت تیم محبوبم خواهم بود. نیاز بود در اینجا برای اولین بار به شما عزیزان اطلاع دهم و حرفم را مستقیما با شما در میان بگذارم. آرزوی موفقیت برای استقلال و سربلندی شما هواداران عزيز رو دارم.”