فرانسه اسپانیا

چرا انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید منتفی شد؟

فوتبال ترایب- وادیم واسیلیف، رئیس باشگاه موناکو از دلایل منتفی شدن انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید پرده برداشت. امباپه در تابستان قبلی در آستانه پیوستن به رئال مادرید بود و اخبار زیادی در مورد توافق 180 میلیون یورویی کهکشانی ها با موناکو بر سر این انتقال منتشر شده بود اما در نهایت ستاره جوان فرانسوی ترجیح داد راهی پاری سن ژرمن شده و پیشنهاد رئال مادرید را رد کند.

واسیلیف در این رابطه گفت: در خاطرم است که سر تمرینات موناکو بودم که از باشگاه رئال مادرید با من تمس گرفته شده و آنها به من گفتند ما پیشنهاد 180 میلیون یورویی برای جذب کیلیان امباپه را پذیرفته ایم و مشکلی با پرداخت این رقم نداریم.

من نیز به امباگه گفتم که پیشنهادی برای ما رسیده که رد کردن آن غیر ممکن است. رئال مادرید نیز باشگاه رویاهای تو از کودکی بوده است اما در این خصوص به خوبی فکر کن و بعد از آن به من پاسخ نهایی را بگو.

ما در همان لحظه تصمیم نگرفتیم و همه چیز به خود کیلیان بستگی داشت. اما در نهایت او به من اطلاع داد که قصد دارد به پیشنهاد پاری سن ژرمن پاسخ مثبت دهد. بعد از آن اتفاقاتی زیادی در حین پروسه انتقال به پاریس رخ داد و من تا لحظه آخر به نهایی شدن این معامله شک داشتم.