لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

ترکیب رئال مادرید برابر لیورپول مشخص است؟

فوتبال ترایب- علیرغم تردیدهای فراوان، به نظر می رسد اگر همه چیز طبق روال پیش برود ترکیب رئال مادرید برای دیدار مقابل لیورپول مشخص است و مانند دیدار برابر ویارئال خواهد بود

اگرچه تردیدهای فراوانی در مورد ترکیب رئال مادرید در دیدار فینال لیگ قهرمانان خصوصا در بخش هجومی وجود داشته و حضور ستاره هایی چون گرت بیل، کریم بنزما یا ایسکو در ترکیب اصلی هنوز نامشخص است، اما زیدان در 2 فصل اخیر که تیمش به فینال لیگ قهرمنانان رسیده نشان داده همیشه از همان ترکیبی استفاده می کند که در دیدار آخر لالیگایی خود به میدان فرستاده است.

پیش از فینال سال 2016 برابر اتلتیکومادرید در میلان، رئال مادرید در لالیگا برابر لاکرونیا به میدان رفته بود و به دلیل غیبت کارواخال به علت مصدومیت، زیدان مجبور به استفاده از دانیلو در ترکیب اصلی شده بود اما در باقی موارد ترکیب فینال مشابه ترکیب بازی با لاکرونیا بود.

همچنین فصل قبل نیز پیش از فینال کاردیف برابر یوونتوس این اتفاق تکرار شد و زیدان از همان ترکیب دیدار برابر مالاگا مقابل بیانکونری نیز استفاده کرد که اتفاقا هر 2 مورد نیز جواب مثبتی داشته است.

اگر این اتفاق رخ دهد بدان معناست که سرمربی فرانسوی کریم بنزما را نیمکت نشین کرده و از ایسکو و گرت بیل پشت سر رونالدو به عنوان مهاجم نوک استفاده خواهد کرد.