لیگ ایران استقلال

وضعیت تیام و سرور چپاروف؛ نامشخص و مشخص

فوتبال ترایب- 2 ستاره خارجی باشگاه استقلال که این فصل عملکرد فوق العده ای داشتند، دو وضعیت متفاوت در مورد فصل آینده حضور خود در جمع آبی پوشان دارند.

سرور چپاروف عملکرد بسیار خوبی در تمام طول فصل برای استقلال داشت و تیام نیز که در نیم فصل دوم به این تیم پیوست، به سرعت به بهترین گلزن این تیم تبدیل شد.

علیرغم شایعات جدایی چپاروف به دلیل نارضایتی از شرایط زندگی در ایران، استقلال تمام خواسته های او را عملی کرده و این بازیکن فصل آینده هم در استقلال بازی خواهد کرد.

مدیران استقلال به هافبک ازبکستانی خود پیشنهاد داد فرزندانش را به ایران بیاورد تا آنها در یک مدرسه روسی ادامه تحصیل دهند و همچنین استقلال برای جپاروف یک واحد در منطقه سعادت آباد تهیه کرده تا او و خانواده اش راحت زندگی کنند.

اما در مورد تیام شرایط متفاوت است. این مهاجم گلزن سنگالی با درخشش در لیگ قهرمانان مورد توجه الهلال قرار گرفته و پیشنهادی 4 میلیون دلاری دارد. اگر این خبر صحت داشته باشد حفظ او بسیار دشوار است و ممکن است مهاجم سنگالی دیگر فصل بعد در جمع آبی پوشان حاضر نباشد. امروز شایعاتی در خصوص انتقال او به لیگ کویت نیز وجود داشت و به هر حال حفظ تیام هرگز آسان نیست.