فرانسه اسپانیا

واکنش جالب رونالدو در مورد احتمال انتقال نیمار به رئال مادرید

فوتبال ترایب- کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید در خصوص احتمال انتقال نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن به برنابئو صحبت کرد.

در ماه های اخیر اخبار زیادی در خصوص این انتقال بزرگ در رسانه ها مطرح شده اما رونالدو معتقد است این شایعات همیشه برای تیمی مانند رئال مادرید وجود داد.

رونالدو گفت: “در رئال مادرید همیشه صحبت های مستمری در مورد ورود بازیکنان جدید وجود دارد. من 8 سال است برای رئال مادرید بازی می کنم . در این سالها 50 بازیکن قرار بوده راهی این تیم بشوند اما در نهایت انتقال هیچکدام نهایی نشده است.

در ماه سپتامبر نام های زیادی برای انتقال به رئال مادرید مطرح می شوند اما در نهایت نام آنهایی که به طور قطعی به تیم ما ملحق می شوند مشابه است.”

زمان بازنشستگی: “آیا من گفته ام که تا 41 سالگی بازی خواهم کرد؟ در حال حاضر از لحاظ بدنی من 23 ساله هستم. آیا باید جمله ای را تکرار کنم؟ من در حال حاضر شرایط خوبی دارم.

شنبه آتی یک فینال دیگر پیش رو داریم و هواداران نیز در کنار کریستیانو رونالدو هستم. شرایط من خوب است اما اگرچه در خانه ام همه چیز دست من است اما در رئال مادرید اینگونه نیست.

در رختکن رئال مادرید حس می کنم مورد علاقه دیگر بازیکنان هستم اما من همینم که نشان می دهم و علاقه ای به تظاهر ندارم. شرایط گاهی خوب و بعضا نامساعد است اما همه چیز در اختیار من نیست ولی مجموعا من حس می کنم مدیریت و دیگر ارکان در مادرید به من علاقه دارند و فلورنتینو پرز با من رفتار خوبی دارد.”

رونالدو همچنین در پاسخ به سوالی در مورد توپ طلای امسال مدعی شد حالا برای صحبت کردن در این مورد خیلی زود است.