اروپا اسپانیا

چه بازیکنانی در تابستان 2018 از بارسلونا جدا خواهند شد؟

فوتبال ترایب- نشریه مارکا لیست بازیکنانی که به احتمال فراوان در تابستان از بارسونا جدا خواهند شد را منتشر کرده و به نظر می رسد والورده قصد دارد بازیکنان معمولی خود را در این تابستان واگذار کند.

اولین خروجی تقریبا قطعی، آندره گومس هافبک پرتغالی این تیم است که در 2 فصل اخیر هرگز نتوانست جایگاه ثابتی در ترکیب بلوگرانا پیدا کند و رابطه نه چندان خوب با هواداران باعث می شود گومس احتمالا راهی تاتنهام یا یوونتوس شود.

نلسون سمدو، مدافع پرتغالی بلوگرانا نیز در فصل اول حضور خود عملکرد مناسبی نداشت و به نظر می رسد با توجه به عدم اعتقاد والورده به او اینتر، یوونتوس یا میلان از مقاصد احتمالی این مدافع راست جوان بلاشد.

الکس ویدال، دیگر مدافع بارسلوناست که جدایی او حتمی است. ویدال در فصول اخیر معمولا بازیکنی نیمکت نشین یا سکونشین بوده و احتمال فراوانی در مورد انتقال او به سویا وجود دارد.

با ورود احتمالی آنتوان گریزمان، دیگر باید جدایی پاکو آلکاسر 24 ساله را قطعی دانست. علیرغم وجود پیشنهادهایی از لیگ برتر، به نظر می رسد آلکاسر قصد دارد دوباره در والنسیا به میدان برود.

لوکاس دینیه، مدافع فرانسوی آبی اناری ها نیز به شدت مورد توجه رم قرار گرفته و با توجه به نیمکت نشینی های متوالی، به احتمال فراوان راهی سری آ خواهد شد.