لیگ ایران پرسپولیس

محسن مسلمان در آستانه جدایی از پرسپولیس؛ مقصد لیگ قطر

فوتبال ترایب- به نطر می رسد محسن مسلمان تصمیم قطعی خود را در مورد جدایی از پرسپولیس گرفته و لیگ ستارگان قطر مقصد بعدی این هافبک خلاق خواهد بود.

بعد از پایان لیگ، حمید گرشاسبی مدیر عامل پرسپولیس اعلام کرد که مسلمان مدعی شده در صورت نیمکت نشینی در فصل بعد، قصد دارد از جمع قرمزپوشان جدا شود و حالا به نظر می رسد این شایعات در حال تبدیل شدن به حقیقت است.

قرارداد هافبک گلساز سرخپوشان با باشگاه پرسپولیس به اتمام رسیده و حاضر نیست به نیمکت نشینی در این تیم ادامه دهد. البته اخبار حاکی از آن است که مسلمان از سپاهان اصفهان نیز پیشنهاد خوبی دارد اما برای اینکه روبروی هواداران پرسپولیس قرار نگیرد علاقمند به لژیونر شدن بوده و نمی خواهد ایران فوتبالش را ادامه دهد.

به نظر می رسد تیمی متمول از لیگ قطر که احتمالا الغرافه است خواهان جذب مسلمان است و او نیز پاسخ مثبت خود را مبنی بر انتقال به این تیم قطری اعلام کرده و می خواهد به زودی راهی قطر شده و در صورت ماندن مهدی طارمی در الغرافه همبازی او شود.

هنوز مشخص نیست که شرایط بازار نقل و انتقالات تابستانی برای پرسپولیس چگونه خواهد بود و با جدایی مسلمان و صادق محرمی، شرایط برای این تیم از همیشه دشوارتر خواهد شد.

موافق جدایی محسن مسلمان از پرسپولیس هستید؟

Vote to see the results
30% - 52 votes
31% - 69 votes