جام جهانی 2018 ایران

دلیل خط خوردن سید جلال حسینی از تیم ملی چه بود؟

فوتبال ترایب- با توجه به اینکه سید جلال حسینی به یکباره و در کمال تعجب از فهرست تیم ملی برای جام جهانی 2018 خط خورد، به نظر می رسد اتفاقی به غیر از مسائل فنی در آن دخیل باشد.

سید جلال حسینی در سالهای اخیر عضو ثابت اردوهای تیم ملی بوده و کارلوس کی روش نیز بارها اعتقاد خود را به وی نشان داده است. اما خط خوردن عجیب او از لیست تیم ملی دلایلی عجیب دارد و قاعدتا توجیه های کارلوس کی روش مبنی بر تمایل او به جوانگرایی با توجه به دعوت از پژمان منتظری و اشکان دژاگه خیلی قابل هضم نیست.

به نظر می رسد عصبانیت کارلوس کی روش از سید جلال به دیدار رفت پرسپولسی و الجزیره که در تاریخ 17 اردیبهشت برگزار شد مربوط می شود.

کاپیتان پرسپولیس که با توجه به 2 اخطاره بودن از بازی رفت محروم بود، ترجیح داد با بازیکنان پرسپولیس راهی امارات شده و بازی را از نزدیک تماشا کند.

این در حالی بود که در آن مقطع تمرینات تیم ملی در پک با 5 بازیکن در حال برگزاری بود و این موضوع به شدت باعث عصبانیت کارلوس کی روش شد زیرا او انتظار داشت سید جلال که محروم است، به جای سفر به امارات در تمرینات تیم ملی شرکت کند و این رفتار را به نوعی لجبازی با خودش و همسویی با تصمیمات برانکو دانسنت.

حالا سرمربی پرتغالی تیم ملی، سیدجلال حسینی را در کنار سید حسین حسینی، وریا غفوری و کاوه رضایی در لیست انتظار جام جهانی روسیه قرار داده اما بعید است این 4 بازیکن در فهرست نهایی جایی داشته باشند.

آیا با خط خوردن سید جلال حسینی از تیم ملی موافقید؟

Vote to see the results
31% - 917 votes
30% - 1627 votes