اروپا انگلیس

اونای امری سرمربی بعدی آرسنال خواهد بود؟

فوتبال ترایب- شبکه بی بی سی مدعی شد مدیران آرسنال برای انتخاب اونای امری، سرمربی پیشین پاری سن ژرمن به عنوان جانشین آرسن ونگر برای فصل بعد به توافق نظر رسیده اند.

از همان روزی که آرسن ونگر اعلام کرد در پایان فصل از جمع توپچی ها جدا خواهد شد، نام های زیادی به عنوان جانشینی او مطرح شد اما به نظر می رسد حالا اونای امری تبدیل به گزینه اول لندنی ها شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد او به عنوان سرمربی جدید آرسنال انتخاب خواهد شد.

سرمربیانی چون ناگسلمان، آنچلوتی، لوییس انریکه، توخل، پت ویرا و میکل آرتتا از نام های مطرح شده برای انتصاب به عنوان سرمربی جدید آرسنال بودند که در روزهای اخیر به نظر می رسد شانس آرتتا که اخیر دستیار گواردیولا بوده از دیگران بیشتر است اما حالا اخبار حاکی از ملاقات مدیران آرسنال با اونای امری و توافق با او برای فصل بعد است.

اونای امری که با رزومه ای درخشان از سویا راهی پاری سن ژرمن شده بود، نتوانست مدیران جاه طلب این تیم را به سمت رویاهای اروپایی سوق دهد و در نهایت در پایان فصل جاری از این تیم حدا شد و حالا به نظر می رسد اگر اتفاق جدیدی رخ ندهد، از فصل بعد شاهد حضور او روی نیمکت توپچی ها خواهیم بود.