فرانسه آلمان

انتقال لواندوفسکی؛ پل پیوستن نیمار به رئال مادرید

فوتبال ترایب- اگرچه پاری سن ژرمن از همین حالا جانشین نیمار را در نظر گرفته و مذاکرات خودرا با رابرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی بایرن مونیخ آغاز کرده است، اما قصد ندارد به راحتی نیمار را از دست بدهد.

طبق ادعای سایت گل، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن مدیران این تیم را از احساس خود آگاه کرده و گفته قصد دارد در تابستان امسال فرانسه را ترک کند و در این میان پیتر زاهاوی که هم مدیر برنامه نیمار است و هم لواندوفسکی، در تاریخ 13 می با فلورنتینو پرز در راستای انتقال ستاره برزیلی جلسه ای داشته و قصد دارد کاری کند که او راهی برنابئو و لواندوفسکی راهی پاریس شود.

اما مدیران پی اس جی که تحت هر شرایطی قصد دارند نیمار را تا پایان قراردادش تا سال 2022 حفط کنند، در حال حاضر با مشکلی به نام ادینسون کاوانی روبرو هستند که بعد از مشکلات با ستاره برزیلی گفته می خواهد پاریس را در تابستان ترک کند.

اونای امری که حالا دیگر سرمربی پاری سن ژرمن نیست، مدتی قبل مدعی شد این بازیکن در فرانسه باقی خواهد ماند و ناصر الخلیفی نیز در هفته های اخیر بارها از عبارت “200 درصد” برای تضمین ماندن نیمار در پاری سن ژرمن استفاده کرده است.

اما به هر حال اگر انتقال لواندوفسکی به پاریس قطعی شود، دیگر می توان با اطمینان گفت نیمار راهی رئال مادرید خواهد شد و کهکشانی ها بعد از سالها یک خرید بزرگ دیگر انجام خواهند داد.