جام جهانی 2018 ایران

واکنش ها به لیست تیم ملی؛ از خشم کریمی تا لطافت علی دایی

فوتبال ترایب- از دیروز و بعد از انتشار لیست تیم ملی برای جام جهانی، واکنش های مختلفی از سوی اهالی فوتبال به بازیکنان دعوت شده و البته خط خورده نشان داده شده که لبته بیشتر آنها قابل حدس بوده است.

مهرداد میناوند واکنش تندی را به لیست تیم ملی نشان داده و او پس از انتشار لیست در اقدامی عجیب در صفحه اینستاگرامش، کی روش را روانی خطاب کرد.

علی دایی که همیشه رابطه خوبی با سرمربی تیم ملی داشته و در مراسم بدرقه تیم ملی نیز حضور یافت نیز در سخنانی کوتاه برای کی روش و تیم ملی در جام جهانی آرزوی موفقیت کرد و گفت: امیدوارم تیم ملی بازی های خوبی به نمایش گذاشته و ما هم در خانه می نشینیم تا از نمایش تیم ملی لذت ببریم.

اما واکنش علی کریمی مطابق انتظار از همه تندتر بود. جادوگر از فرصت استفاده کرد و به همین بهانه مانند هفته های اخیر به کی روش تاخت.

کریمی در صفحه خود نوشت: سید جان مقصر خودتی، وقتی هفته هاست آقا دلاله داره میزنه تو سره بازیکنان ما که نمی تونن بپرن با رونالدو سر بزنن، هیچکدومتون جواب این یارو رو ندادین؟ الان هم فدای سرت کاپیتان، تیمی که توش داری بازی می کنی واسه خودش یه تیم ملیه، خسته نباشید کاپیتان.

اما مهدی مهدوی کیا مانند همیشه موضعی ارام داشت و در صفحه خود نوشت: با آرزوی موفقیت برای تیم ملی ایران، به امید کسب نتایج خوب.

وی همچنین در توییتی دیگر با خط خوردگان از لیست ابراز همدردی کرده و نوشت که شرایط آنها را درک می کند.

اما حسن روشن، پیشکسوت تندخوی استقلال مثل همیشه به کارلوس کی روش تاخت و در مصاحبه ای گفت: واقعا وریا غفوری خط خورد؟ مگر ممکن است  بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال ایران خط بخورد؟ وریا یکی از بازیکنان خوب ایران است، کسی که در حال حاضر آماده است و یکی از بهترین دفاع‌ راست فوتبال ایران است، اگر قرار بود خط بخورد چرا کی‌ روش از این بازیکنان دعوت کرد.

واقعا کی‌ روش آدم عجیبی است، مطمئنا دلایلی برای خودش دارد و به هیچ کسی پاسخ نمی‌ دهد، کی‌ روش در جام جهانی گذشته زمانی که علیرضا حقیقی را وارد دروازه کرد و به عنوان شماره یک تیم ایران در برزیل استفاده کرد همه تعجب کردند، انصافا عملکرد بدی هم نداشت و خوب بازی کرد اما با خط زدن این بازیکنان متوجه خواهیم شد که کارلوس کی ‌روش از بازیکنان ایرانی به عنوان یک کاسبی استفاده می‌ کند که بتواند در نقل و انتقالات از این بازیکنان استفاده کند، شاید چون سیدجلال حسینی و وریا نمی‌ توانند لژیونر شوند آنها را خط زده است.

شیث رضایی مدافع سابق و پرحاشیه پرسپولیس نیز گفت: واقعا خنده دار و مسخره است که سید جلال حسینی در لیست انتظار تیم ملی حضور دارد.