جام جهانی 2018 ایران

خط خوردن وریا غفوری به مجلس کشیده شد

فوتبال ترایب- کمتر کسی انتظار داشت وریا غفوری، مدافع کردستانی استقلال از فهرست لیست اعزامی تیم ملی به جام جهانی خط بخورد و حالا این موضوع باعث دخالت سیاسیون نیز در ورزش شده است.

دیروز لیست اعزامی تیم ملی به جام جهانی اعلام شد و در کمال تعجب نام ستاره هایی چون وریا غفوری و سید حجلال حسینی در لیست انتظار قرار گرفته بود.

این اتفاق باعث انتقادات بسیاری به کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران شد و حالا حامد جولایی، مدیرکل ورزش وجوانان استان کردستان قصد دارد دلیل این اتفاق را بررسی کرده و در صورت امکان شرایط بازگشت وریا غفوری به لیست اصلی را فراهم کند.

جولایی گفت: “حذف نام وریا غفوری جامعه ورزشی را شوکه کرد و به همین دلیل حالا پیگیری های لازم با مسئولین استان و نمایندگان مجلس انجام شده است و من امیدوارم با پیگیری هایی که در این روزها انجام خواهیم داد دوباره نام او در لیست بازیکنان اعزامی به جام جهانی قرار گیرد.

وریا غفوری اخیرا عملکرد خوبی در تیم ملی داشته و حذف او از لیست جای تعجب دارد. با توجه به شرایط فعلی معتقدیم باید سید جلال حسینی و وریا غفوری دوباره به تیم ملی اضافه شوند و امیدواریم با پیگیری های همه جانبه این اتفاق رخ دهد.”

 

آیا با دخالت سیاسیون در ورزش موافق هستید؟

Vote to see the results
32% - 22 votes
31% - 1020 votes