انگلیس اسپانیا

مقصد جالب لواندوفسکی؛ تیم بعدی او رئال مادرید نیست

فوتبال ترایب- علیرغم شایعات فراوان، به نظر می رسد جدایی رابرت لواندوفسکی از بایرن مونیخ تقریبا قطعی است اما او راهی رئال مادرید نخواهد شد. از اواسط فصل اخبار زیادی در خصوص تمایل رئال مادرید به جذب رابرت لواندوفسکی در تابستان پیش رو شنیده شد و با توجه به تمایل خود این بازیکن برای انتقال به برنابئو، بسیاری این انتقال را نهایی می دانستند.

اما متی قبل عنوان شد که دیگر رئال مادرید تمایلی به جذب ستاره لهستانی بایرن نداشته و این مذاکرات متوقف شده است اما امروز نشریه سان مدعی شد حالا مشتری اصلی لواندوفسکی باشگاه چلسی است.

با توجه به عملکرد ضعیف آلوارو موراتا در فصل جاری، چلسی مشکلی با جدایی او نداشته و احتمالا به پیشنهاد یوونتوس پاسخ مثبت خواهد داد و به همین دلیل به دنبال جذب یک مهاجم طراز اول است.

با توجه به ابراز علاقه لواندوفسکی به جدایی از بایرن مونیخ، چلسی و لیگ برتر می تواند مقصد جذابی برای او باشد زیرا به جز چلسی، شاید تنها پاری سن ژرمن با جدیت به دنبال جذب او بوده و ستاره لهستانی پیشنهاد جدی دیگری پیش روی خود نمی بیند.

به هر حال مدیران بایرن در تلاش برای حفظ آقای گل بوندسلیگا در فصل جاری هستند اما با این شرایط بعید است دیگر لواندوفسکی را با لباس بایرن مونیخ ببینیم.