جام جهانی 2018 آلمان

محال است مانوئل نویر برای جام جهانی آماده باشد

فوتبال ترایب- شرایط مانوئل نویر برای جام جهانی هنوز نامشخص است و افکار عمومی در آلمان معتقدند حضور او در ترکیب اصلی ژرمن ها ریسک بزرگی خواهد بود.

اگرچه مانوئل نویر به تمرینات برگشته و در لیست اولیه یوواخیم لوو نیز قرار دارد، اما مدت ها دوری از میادین و شرایط مسابقه ممکن است باعث دوری او از شرایط آمادگی باشد؛ آنهم در شرایطی که آلمان سنگربان آماده ای چون مارک آندره تراشتگن را در اختیار دارد.

اما اولیور کان مدعی شد آمادگی او بعد از 8 ماه دوری از میادین غیرممکن است. اولیور کان، اسطوره فوتبال آلمان معتقد است تراشتگن باید سنگربان اصلی مانشافت در جام جهانی باشد.

اولیور گان گفت: “اگرچه قضاوت باید در نهایت بعد از دیدن عملکرد مانوئل نویر بعد از تمرینات روزانه انجام شود، اما از نظر من اینکه ممکن باشد او عملکرد بسیار خوبی ارائه دهد غیرممکن و غیرقابل تصور است.

اما به خاطر دستاوردهای نویر در گذشته باید به او اعتماد داشت و به همین دلیل یوواخیوو لوو به نویر فرصت داده تا عملکرد او را بررسی کند.

حتی اگر نویر در 2 بازی دوستانه هم به میدان رفت، باید پرسید که آیا منطقی است او بعد از 8 ماه دوری از میادین در جام جهانی بازی کند؟

تراشتگن در بارسا عملکرد خوبی داشته و دستاوردهای بزرگی کسب کرده است اما در تیم ملی او در ابتدا اشتباهات زیادی داشت و این بدان معناست که تراشتپن از اعتماد به نفس کافی برخوردار نبود.

در جام کنفدراسیون ها تراشتگن باثبات بود و با تجربیاتی که در بارسلونا داشته، من نگران نخواهم بود اگر تراشتگن سنگربان آلمان در جام جهانی باشد.”