لیگ قهرمانان آسیا استقلال

مامه تیام از استقلال جدا خواهد شد؟

فوتبال ترایب- مامه تیام، مهاجم سنگالی و آماده استقلال مورد توجه باشگاه الهلال عربستان قرار گرفته و ممکن است در هفته های آتی راهی عربستان شود.

نتایج ضعیف الهلال در لیگ قهرمانان آسیا باعث شد مدیران این تیم به دنبال بستن تیمی قدرتمند برای فصل بعد باشند و به همین دلیل این تیم شرایط جذب مامه بابا تیام، مهاجم آماده و درخشان استقلال را دنبال می کند.

نشریه الکوره عربستان مدعی شد مامه تیام عملکرد فوق ‌العاده‌ای در این فصل داشته و در 6 بازی لیگ قهرمانان آسیا موفق به زدن 7 گل برای تیم استقلال تهران شده است و همین عملکرد باعث شده مدیران الهلال در سودای جذب او باشند.

اخبار حاکی از پیشنهاد 4 میلیون دلاری باشگاه الهلال عربستان به مامه تیام مهاجم تیم استقلال تهران است که اگر این رقم صحت داشته باشد، آبی پوشان کار بسیار دشواری برای حفظ مهاجم سنگالی خود خواهند داشت.

اگرجه تیام با استقلال قرارداد دارد اما بندی در قرارداد او گنجانده که وی با پرداخت مبلغ 200 هزار دلار می تواند از جمع آبی پوشان جدا شده و راهی تیم دیگری شود.

البته مهاجم آماده تیم استقلال بعد از دیدار با ذوب ‌آهن که با درخشش و هت تریک فوق العاده او همراه بود، هنوز تهران را ترک نکرده و در مورد ‌آینده فوتبالی خود تصمیمی جدی نگرفته است اما به هر حال حفظ او در استفلال ماموریتی دشوار برای مدیران این تیم است.