لیگ ایران پرسپولیس

فرشاد احمدزاه ستاره بعدی جدایی طلب پرسپولیس است؟

فوتبال ترایب- به نظر می رسد شرایط پرسپولیس در بازار تابستانی امسال دشوار خواهد بود زیرا فرشاد احمدطاده نیز در راه انتقال به قطر قرار گرفته است. فرشاد احمدزاده در تابستان سال 1394 و بعد از پایان دوران سربازی خود از تراکتورسازی راهی پرسپولیس شده و در 3 فصل اخیر علیرغم افت در برخی مقاطع، معمولا در بین بازیکنان باکیغیت لیگ برتر قرار گرفته و اعتقاد برانکو به وی به حدی زیاد بوده است که بسیاری او را بازیکن مورد علاقه او می دانند.

اما امروز نشریات قطری مدی شدند که باشگاه الخور که در حال حاضر سروش رفیعی را در اختیار دارد، به شدت به دنبال جذب فرشاد احمدزاذه بوده و حتی با او به توافقاتی نیز دست یافته اند.

قرارداد فرشاد احمدزاده تا پایان فصل جاری به اتمام می رسد و اخباری در خصوص خداحافظی او با بازیکنان و کادر فنی بعد از دیدار برابر الجزیره در رختکن نیز منتشر شده است.

اگر جدایی فرشاد احمدزاده صحت داشه باشد، او دومین بازیکن پرسپولیس بعد از صادق محرمی خواهد بود که علیرغم محرومیت پرسپولیس از بازار نقل و انتقالات از این تیم جدا خواهد شد و اخبار مشابهی نیز در خصوص محسن مسلمان، وحید امیری و کمال کامیابی نیا نیز شنیده شده است.

با توجه به صعود پرسپولیس به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و شرایط دشوار پیش رو در بازی های لیگ و حتی سوپرجام، جدایی این بازیکنان به منزله تضعیف فراوان قرمزوشان در یکی از حساس ترین مقاطع سالهای اخیر پرسپولیس خواهد بود.