جام جهانی 2018 ایران

غایبان بزرگ لیست تیم ملی ایران در جام جهانی 2018

فوتال ترایب- لیست 24 نفره تیم ملی برای حضور در جام جهانی دقایقی پیش اعلام شد و نام سید حسین حسینی، سید جلال حسینی، وریا غفوری و کاوه رضایی در لیست انتظار قرار گرفت.

سید حسین حسینی

سنگربان آماده استقلال که در اواسط فصل موفق به زدن رکورد بالاترین دقایق کلین شیت متوالی در تاریخ فوتبال ایران شد، در مقاطعی حتی سودای قرار گرفتن درون دروازه تیم ملی در جام جهانی را در سر داشت اما در نهایت شفر ترجیح داد در نیمه دوم فصل بیشتر از سید مهدی رحمتی استفاه کند تا حسینی دروازه استقلال را از دست داده و در لیست اعزامی تیم ملی برای جام جهانی جایی نداشته باشد.

سید جلال حسینی

مدافع آماده پرسپولیس که در سالهای اخیر بارها بازوبند کاپیتانی تیم کی روش را بر بازو بسته بود، شاید عجیب ترین خط خورده احتمالی تیم ملی در روسیه باشد. جلال حسینی در یک فصل اخیر درخشش غیرقابل کتمانی در ترکیب پرسپولیس چه در لیگ و چه در لیگ قهرمانان آسیا داشت و هفته قبل با گل سرنوشت ساز خود باعث صعود قرمزپوشان به مرحله بعد شد تا بزرگ ترین علامت سوال لیست کارلوس کیروش لقب گیرد.

وریا غفوری

مدافع آماده استقلال که در نیم فصل دوم و بعد از ورود وینفرد شفر به طور کامل متحول شده بود، در چند ماه اخیر به یکی از عوامل اصلی نتایج درخشان آبی پوشان بدل شده و چه در امور دفاعی و چه حتی در گلزنی فوق العاده ظاهر شده بود. در حالیکه بسیاری وریا را گزینه مناسب تری از رامین رضاییان برای حضور حتی در ترکیب ثابت می دانستند، این مدافع باتجربه نیز یکی دیگر از ابهامات لیست کارلوس کی روش لقب گرفت.

کاوه رضایی

مهاجم سابق استقلال که در ابتدای فصل قبل راهی بلژیک شد، یکی از لژیونرهای درخشان تیم ملی در فصل اخیر بود و عملکردی بهتر از سردار آزمون و قوچان نژاد به ثبت رساند. کاوه رضایی که حتی در مقطعی سودای آقای گلی لیگ بلژیک را در در سر داشت، در نهایت از لیست تیم ملی جا ماند و در بین منتخبین کارلوس کی روش جای نگرفت.

 

آیا به نظر شما خط خوردن این 4 بازیکن عادلانه بود؟

Vote to see the results
32% - 384 votes
31% - 151 votes