اسپانیا آلمان

خبر بد به کواچ؛ بایرن به دنبال ستاره نیست

فوتبال ترایب- شکست بایرن مونیخ برابر فرانکفورت در فینال جام حذفی نشان داد نیکو کوواچ، سرمربی جوان و بعدی این تیم در فصل بعد کار دشواری برای تبدیل کردن بایرن به مدعی قهرمانی در اروپا دارد.

در بازاری که تیم های بزرگ به دنبال جذب ستاره های گرانقیمت هستند، به نظر می رسد بایرن در این تابستان نیز علاقه ای به جذب ستاره های هنگفت ندارد و قصد دارد سیاست های گذشته را دنبال کند؛ خبری که احتمالا باب میل نیکو کواچ نیست و وظیفه وی را برای نتیجه گیری با ترکیب فعلی بایرن دشوارتر می سازد.

علیرغم اخباری در خصوص تمایل باواریایی ها به جذب دیبالا، حسن صالح حمیدزیچ، مدیر باشگاه بایرن ادعا کرد که سیاست این باشگاه خرید بازیکنان بزرگ نیست و رئال مادرید باید هم بازیکنی مانند نیمار را به خدمت بگیرد.

اخبار زیادی در مورد انتقال تابستانی و هنگفت نیمار به برنابئو شنیده شده و مدیر بایرن این مبالغ را تفاوت رویکرد 2 تیم بایرن مونیخ و رئال مادرید در بازار نقل و انتقالات دانست.

حسن صالح حمدیزیچ گفت: “من مخالف اینگونه نقل و انتقالات دیوانه وار هستم و معتقدم اجباری به حضور در بازار نقل و انتقالات به این حجم نیست.

رئال مادرید باید نیمار را جذب کند زیرا به هر حال ما باید تفاوت هایی داشته باشیم و رویکرد بایرن برنامه ریزی بلندمدت تری نسبت به این دسته از باشگاه هاست.

این باشگاه ها با یک قهرمانی در جهان یا لیگ قهرمانان تحت تاثیر قرار می گیرند و بعد از آن باید مبالغ فراوانی بپردازند اما ما باید از عملکرد خود آگاه بوده و سرعت آن را بیشتر کنیم.

اما به هر حال ممکن است یک بازیکن بایرن را با مبالغ زیادی ترک می کند و پس از آن ما باید با مقدار زیادی پول در تیم سرمایه گذاری کرده و جانشینی پیدا کنیم اما این مورد یک استثناست.”