جام جهانی 2018 اروپا

معرفی ها تیم های حاضر در جام جهانی 2018؛ اروگوئه

فوتبال ترایب- تیم ملی اروگوئه در گروه اول جام جهانی با روسیه، مصر و عربستان همگروه بوده و در سودایی تکرار روزهای درخشان گذشته است.

شرایط فعلی:

اروگوئه که با هدایت اسکار تابارس پای به جام جهانی وسیه 2018 خواهد گذاشت، با ستاره هایی بزرگ در خط حمله و بازیکنانی مشهور در دیگر پست ها به دنبال تکرار روزهای شیرین گذشته در روسیه خواهد بود.

اولین دیدار اروگوئه مقابل مصر برگزار خواهد شد و این تیم در 2 مسابقه بعدی خود به مصاف عبستان و روسیه میزبان خواهد رفت.

ستاره تاثیرگذار:

اروگوئه که تیمی پرستاره را راهی روسیه خواهد کرد، 2 فوق ستاره بزرگ به نام های لوییس سوارز و ادینسون کاوانی را در پیشانی خط حمله خود می بیند و امیدوار است با درخشش این 2 مهاجم سطح بالا، باز هم به مراحل پایانی جام جهانی صعود کند.

کارنامه در ادوار مختلف جام جهانی:

اروگوئه تا به حال در 51 بازی موفق به کسب 20 پیروزی، 12 تساوی و 19 شکست شده و بهترین عملکرد این تیم مربوط به ادوار 1934 و 1950 بوده که جام جهانی با قهرمانی این تیم به پایان رسیده است و آنها در بین تیم های پرافتخار جام جهانی و در کنار قدرت بزرگی چون آرژانتین موفق به کسب 2 قهرمانی شده اند.

همچنین در دوره های مدرن فوتبال نیز اروگوئه موفق شد در سال 2010 راهی نیمه نهایی شده و به مقام چهارمی جام جهانی دست یابد.

بهترین ستاره های تاریخ جام جهانی:

اسکار میگوئز در 2 دوره 1950 و 1954 که دوران درخشان فوتبال اروگوئه بود موفق شد با زدن مجموعا 8 گل، بهترین گلزن تاریخ فوتبال این کشور در جام های جهانی لقب گیرد.

همچنین دیگو فورلان نیز با زدن 5 گل نقش مهمی در درخشش اروگوئه در جام 2010 داشته و آقای گل بازی های آفریقای جنوبی لقب گرفت.

فهرست بازیکنان تیم ملی اروگوئه:

سنگربانان: فرناندو موسلرا (گالاتاسرای)، مارتین سیلوا (واسکودوگاما)، مارتین کامپانیا (ایندیپندنت)

مدافع‌ها: ماکسی پریرا (پورتو)، دیگو گودین (اتلتیکومادرید)، مارتین کاسرس (لاتزیو)، ژوزه خیمنس (اتلتیکومادرید)، سباستین کوتس (اسپورتینگ)، گاستون سیلوا (ایندیپندنت)، گیلرمو وارلا (پنارول)

هافبک‌ها: کریستین رودریگس (پنارول)، نیکولاس لودیرو (سیاتل)، گاستون رامیرز (سامپدوریا)، کارلوس سانچس (مونتری)، ماتیاس وسینو (اینتر)، جورجیان آراسکائتا (کروزیرو)، ناهیتان ناندس (بوکاجونیورز)، رودریگو بنتانکور (یوونتوس)، دیگو لاکسالت (جنوا)، فدریکو والورده (دپورتیوو لاکرونیا)، جاناتان اورتاویسکیا (مونتری)، لوکاس توریرا (سامپدوریا)

مهاجمان: ادینسون کاوانی (پاری سن ژرمن)، لوییس سوارس (بارسلونا)، کریستین استوانی (خیرونا)، ماکسی گومس (سلتاویگو)