اروپا اسپانیا

رئال مادرید علاقه ای به جذب وراتی ندارد

فوتبال ترایب- اخبار حاکی از آن است که مینو رایولا ، مدیر برنامه ایتالیایی در تماس با رئال مادرید به آنها مارکو وراتی را پیشنهاد داده اما با پاسخ منفی مواجه شده است.

مارکو وراتی در فصول اخیر عملکرد بسیار خوبی در پاری سن ژرمن داشته و معمولا در تابستان با پیشنهادهای فراوانی از تیم های مختلف مواجه می شود اما ناصر الخلیفی، مالک متمول پاری سن ژرمن علاقه زیادی به هافبک ایتالیایی خود داشته و اجازه جدایی او را نمی دهد.

اما کالچو مرکاتو در خبری عجیب مدعی شد چند روز قبل مینو رایولا، مدیر برنامه جنجالی فوتبال جهان که مارکو وراتی نیز از موکلان او به شمار می آید، با مدیران رئال مادرید در خصوص انتقال این بازیکن تماس گرفته و وراتی را به رئال مادرید پیشنهاد داده است که با پاسخ منفی مدیران این تیم مواجه شده است.

رئال مادرید علاقه ای ندارد رابطه خوب خود با مدیران پاری سن ژرمن را خراب کند و همچنین معتقد است با حضور ستاره هایی مانند کاسمیرو، لوکا مودریچ و تونی کروس نیازی به جذب بازیکن در خط میانی نیست.

هدف اصلی رئال مادرید در فصل تابستان پیش رو تقویت قوای هجومی تیم است و آنها ترجیح می دهند بودجه خود را در پست های هجومی استفاده کنند.