اروپا اسپانیا

تنها سوال انتقال گریزمان به بارسلونا؛ مراسم معارفه

فوتبال ترایب- به نظر می رسد انتقال آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید به بارسلونا قطعی شده است و حالا تنها زمان انتقال این بازیکن و بستن قرارداد مورد سوال است.

گریزمان در فینال لیگ اروپا برابر المپیک مارسی آخرین بازی خود را برای اتلتیکومادرید انجام داده و با به ثمر رساندن 2 گل، خداحافظی باشکوهی با هواداران این تیم داشت.

گریزمان طی 4 فصل حضور خود در جمع بازیکنان روخی بلانکوس معمولا رابطه خوبی با هواداران این تیم داشت و اگرچه حتی گاهی اوقات هو شد، اما معمولا بازیکنان محبوب هواداران بود.

اگرچه گریزمان بعد از فینال لیگ اروپا ترجیح داد صحبتی در خصوص آینده نکرده و حرفی از جدایی نزند، اما دیگر به نظر می رسد انتقال او از اتلتیکومادرید به بارسلونا قطعی شده و او به زودی رسما با اتلتیکومادرید خداحافظی خواهد کرد.

گریزمان بسیار علاقمند است تا پیش از آغاز جام جهانی انتقال خود را قطعی کرده و باشگاه بعدی خود را انتخاب کند تا با آرامش برای تیم ملی فرانسه بازی کند.

بارسلونا از تاریخ اول جولای بدون هیچ مشکلی قادر به جذب گریزمان خواهد بود و با پرداخت بند آزادسازی 100 میلیون یورویی او، می تواند این ستاره فرانوی را جذب کند تا در کنار لیونل مسی، لوییس سوارز، عثمان دمبله و فیلیپ کوتینیو، خط حمله ای آتشین را برای فصل بعد در اختیار داشته باشد.