پرسپولیس ایران

برانکو: لیورپول فاتح لیگ قهرمانان خواهد شد

فوتبال ترایب- برانکو ایووانکوویچ، سرمربی کروات پرسپولیس به تمجید از عملکرد صادق محرمی پرداخته و وی را خریدی موفق برای دینامو زاگرب خطاب کرد.

صادق محرمی بعد از آخرین بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا برابر الجزیره از هواداران این تیم خداحافظی کرد و به نظر می رسد این مدافع جوان به زودی با قراردادی 2 ساله راهی اروپا شده و در باشگاه دیناموزاگرب بازی خواهد کرد.

برانکو گفت: نتایج خاصی گرفتیم و باید جشن بگیریم. ابتدا سوپر کاپ را فتح کردیم، سپس در ماه مارس لیگ برتر را تمام کردیم  و حالا در بین 8 تیم برتر آسیا هستیم و حتما شما می دانید مهمترین هدف برای یک باشگاه در آسیا، رسیدن به مراحل بالای لیگ قهرمانان است.

2 سال دیگر هم در پرسپولیس خواهم ماند و به تازگی قرارداد جدیدی امضا کردم. پرسپولیس باشگاهی بزرگ با 40 میلیون هوادار است و طرفداران به من علاقه زیادی دارند.

صادق محرمی و انتقال به کرواسی: صادق محرمی بازیکن پرسولیس بود اما به زودی بازیکن جدید باشگاه دیناموزاگرب خواهد بود. محرمی مدافع سمت راست است و می تواند آزادانه و با قدرت رو به جلو حرکت کند.

صادقی محرمی بی شک به یکی از بهترین بازیکنان خارجی و نقاط قوت باشگاه دیناموزاگرب بدل خواهد شد و من معتقدم که در آینده دینامو او را چند سال دیگر با قیمت 10 میلیون یورو به روش خواهد رساند.

قهرمان لیگ قهرمانان این فصل: لیورپول در این فصل دچار فراز و نشیب هایی شده است اما عملکرد این تیم فوق العاده بوده و آنها می دانند چگونه برنامه ریزی کنند، بنابراین انتخاب من در فینال لیورپول خواهد بود.

شما با نظر برانکو مبنی بر فتح لیگ قهرمانان توسط لیورپول موافقید؟

Vote to see the results
32% - 15 votes
30% - 9 votes