اروپا اسپانیا

مسی هم می داند انتقال نیمار به رئال وحشتناک است

فوتبال ترایب- خوزه لویس هورتادو، ستون نویس مارکا به تشریح مصاحبه دیشب لیونل مسی با TYC و ابعاد مختلف صحبت های او پرداخته است.

هورتادو نوشت: “لیونل مسی را معمولا در زمین فوتبال در حال به ثمر رساندن گل یا ارسال پاس های دیدنی دیده ایم و معمولا این ستاره آرژانتینی هرگز منتظر توپ یا پاس دیگر بازیکنان برای درخشش در مستطیل سبز نمی ماند.

به همین دلیل است که به ندرت از لیونل مسی اظهارنظری معنی دار می شنویم و او ترجیح می دهد معمولا در مواجهه با اصحاب رسانه سکوت پیشه کند.

پس مصاحبه دیروز لیونل مسی در خصوص آینده نیمار و انتقال احتمالی او به رئال مادرید را باید به مثابه یک زلزله 11 ریشتری در باشگاه بارسلونا بدانیم زیرا این ستاره خلاق خودش را در جایگاه باشکاه بارسلونا دید که احتمالا علاقه ای به دیدن ترکیب قدرتمند رئال مادرید ندارد.

همانگونه که لیونل مسی گفت، دیدن همزمان نیمار و کریستیانو رونالدو در ترکیب خط حمله رئال مادرید وحشتناک است و کاپیتان فصل بعد بارسا از عبارت “بسیار دشوار” برای توصیف مواجهه با این شرایط استفاده کرده است.

به نظر می رسد انتقال او به پاری سن ژرمن قرضی بوده و کمتر از یک سال بعد از این انتقال، نیمار حالا ممکن است در برنابئو به میدان برود.

مسی هنوز هم مان پسر بچه ایست که عاشق فوتبال بوده و برایش مهم نیست بهترین، دومین و سومین بازیکن برتر تاریخ فوتبال باشد. او نگران کریستیانو رونالدو نیست و در مصابه اش از اشتباهات سالهای اخیر، شکست عجیب به رم و مشکلات خداحافظی از تیم ملی آرژانتین سخن گفت و بعد از مدت ها کلماتی عجیب را ادا کرد.

به نظر شما آیا نیمار راهی رئال مادرید خواهد شد؟

Vote to see the results
30% - 9 votes
32% - 12 votes