جام جهانی 2018 اروپا

فهرست 23 نفره فرانسه برای جام جهانی 2018 روسیه

فوتبال ترایب- دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، فهرست تیمش برای جام جهانی 2018 را اعلام کرد که در آن نام بازیکنانی مانند الکساندر لاکازت، آنتونی مارسیال و دیمیتری پایت دیده نمی شود.

پایت که فصل خوبی را در المپیک مارسی سپری کرد، در فینال لیگ اروپا مقابل اتلتیکو مادرید دچار آسیب دیدگی شد و با توجه به اینکه زمان کافی برای بازگشت به شرایط آمادگی نداشت، دشان ترجیح داد تا او را از فهرست نهایی تیمش کنار بگذارد.

اما الکساندر لاکازت بهای فصل نه چندان خوبش در آرسنال را داد و نامش تنها در فهرست ذخیره ها قرار دارد و تنها باید امیدوار باشد که با مصدومیت یکی از مهاجمان اصلی، فرصت حضور در جام جهانی را پیدا کند.

همچنان بازیکنانی مانند آنتونی مارسیال و آدریان رابیو هم نتوانستند در فهرست نهایی دشان جای بگیرند و باید جام جهانی را از خانه تماشا کنند.

 

دروازه بان ها: آلفونس آرئولا، هوگو لوریس، استیو مانداندا

مدافعان: لوکاس هرناندس، پرسنل کیمپبه، بنجامین مندی، بنجامین پاوارد، عادل رامی، جبرئیل سیسه، ساموئل اومتیتی، رافائل واران

هافبک ها: انگولو کونته، بلیز ماتوئیدی، استیون انزونزی، پل پوگبا، کورنتین تولیسو

مهاجمان: عثمان دمبله، نبیل فخیر، الیویه ژیرو، آنتوان گریزمان، توماس لمار، کیلیان امباپه، کیلیان امباپه، فلورین توون

بازیکنان ذخیره: وسام بن یدر، کینگزلی کومان، بنو کاستیل، متیو دبوشی، لوکاس دینیه، الکساندر لاکازت، آنتونی مارسیال، آدریان رابیو، مامادو ساخو، موسی سیسیوکو، کورت زوما